Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jeta e natës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jeta e natës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeta e natës

4 posters

Shko poshtë

Jeta e natës Empty Jeta e natës

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 3 Feb 2012 - 7:19

Jeta e natës NJEREZIT-NATES_tn_7-300x225Fundjava është dita kur të gjithë përpiqen t’i arratisen monotonisë, punës dhe postit që mbajnë.

Ritmet latine, një gotë verë apo një darkë në shoqërinë e miqve janë zgjedhjet e atyre që gjejnë kohë për të shijuar jetën e natës.

“Është një pasion ose një zakon dhe nuk mund t’i ndahem. Mundohem të gjej mundësinë që të kërcej qoftë edhe një herë në javë”, shprehet një vajzë.

Duket se muzika latine është ndër më të preferuarat e të rinjve.

“Muzika latine më pëlqen më shumë sepse është e gjallë dhe ka shumë ritëm”, thekson një tjetër frekuentuese e jetës së natës.

Ka shumë nga ata që nuk e mendojnë dot jetën e tyre pa daljet në mbrëmje. Por ka edhe nga ata të cilët nuk i japin dot kuptim ditës pa jetën e natës.

Në Korçë, në djepin e serenatave dhe mbrëmjeve romatike, brezi i ri vijon ta ruajë këtë traditë. Është ndër të pakët qytete të vendit ku jeta nuk mbaron me përfundimin e ditës.

“Adoleshentët I frekuentojnë shumë pub-et”, thotë një i ri korçar.

Për këta njerëz shtegëtarë që shpërfillin gjumin e natës, argëtimi nuk ka çmim. Muzikë, kërcim dhe pije pa fund për tëo gjithë deri në agim.

Ata që nuk dalin natën

Të dalat nën dritën e hënës, nën ritmin e vrullshëm të klubeve dhe dëshirës për të festuar me miqtë nuk i bashkohen të gjithë, madje ka nga ata që nuk kanë dalë asnjëherë natën.

Megjithëse janë të rinj, janë të kufizuar në zgjedhjet dhe dëshirat e tyre. A është jeta e natës mundësia më e mirë për t’u argëtuar?

“Nuk më pëlqen jeta e natës sepse ka shumë zhurmë”, shprehet një vajzë.

Thonë se jo, por a është vërtetë se kjo është dëshira e tyre dhe nuk duan të bëhen pjesë e një aventure të vogël, apo janë prindërit ata që i kufizojnë për të qëndruar jashtë deri në orët e para të mëngjesit?

“Lejen e kam gjithmonë, por nuk më pëlqen të dal natën, nuk e kam në tip“, thekson një tjetër vajzë.

Në këtë rast vërtetohet shprehja: “Cdo gjë ka dy anë, ekstreme të njëra tjetrës!”

Disa e adhurojnë jetën e natës e bëjnë cdo sakrificë për të qenë protagonistë në të. Por ka edhe nga ata , të cilët e shpërfillin ketë stil jetese me mendimin se, zbavitja nuk mund të shtrihet tej limiteve ekstreme te nje dite. /t.ch/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta e natës Empty Re: Jeta e natës

Mesazh nga Next Fri 3 Feb 2012 - 8:26

Personalisht me pelqen jeta e nates gjat veres me shum se kur vera e nxet nata e qet dhe e bukur te ben te ndihesh mir mes ritmet muzikore dhe shoqeris kur kercejn...gjithcka eshte fantastike
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta e natës Empty Re: Jeta e natës

Mesazh nga *Sweety* Fri 3 Feb 2012 - 9:23

gjate veres me pelqen edhe mua tani ne dimer eshte shume kot
*Sweety*
*Sweety*
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Saranda
Postime Postime : 183
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Shume preferenca

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta e natës Empty Re: Jeta e natës

Mesazh nga Next Fri 3 Feb 2012 - 9:25

jeta e naotes nuk kopjohet shijohet Jeta e natës 2457041204
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta e natës Empty Re: Jeta e natës

Mesazh nga *Sweety* Fri 3 Feb 2012 - 9:26

123445
*Sweety*
*Sweety*
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Saranda
Postime Postime : 183
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Shume preferenca

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta e natës Empty Re: Jeta e natës

Mesazh nga Anakonda Sun 5 Feb 2012 - 23:24

Jeta e nates eshte shume e bukur,po kush me le mua te dal pasi jam minorene dhe ketu tek une nuk ke ku te dalesh.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta e natës Empty Re: Jeta e natës

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi