Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

+21
Anakonda
Amazone
Leo_uk
Darius
Єямєℓiиdå
Tonii
WebMaster
Ariel
gishteza
sycka
metis
mela
Bukuria shpirterore
CuN@BosS/
Lot i derdhur
xhoel
Tigri i Zi
alketa
Erisa
Vellai
Shaban Cakolli
25 posters

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Vizitor Fri 6 Feb 2009 - 0:38

First topic message reminder :

Une sot per drek bera gjellen me mishe dhe laker te bardhe juhjjjjj + nje sallate
Kush do nje pjate te hudhet nga lagja ime :gezim:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Shaban Cakolli Tue 24 Feb 2009 - 1:07

do te doja edhe une mish qengji,por nuk po gatuajne jo :(
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Bukuria shpirterore Tue 24 Feb 2009 - 1:08

Krymbylla juhjjjjj
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 48

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Shaban Cakolli Tue 24 Feb 2009 - 1:11

ih,ma bre ma qove vrerin,me mire guaca juhjjjjj
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Bukuria shpirterore Tue 24 Feb 2009 - 1:14

:gezim: shpageta sot :bobe:
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 48

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Vellai Tue 24 Feb 2009 - 1:19

kam fasule me pasterma
sallat me leker te fresket edhe ullinj
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga mela Tue 24 Feb 2009 - 5:16

tave me bomje e patellxhona
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga mela Tue 24 Feb 2009 - 5:17

kush te doje te urdheroje ahahahahaahah
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga xhoel Tue 24 Feb 2009 - 7:15

fasule juhjjjjj
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga metis Thu 26 Feb 2009 - 11:39

:hehe:
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga xhoel Thu 26 Feb 2009 - 12:28

pule te pjekme tani po i ha kembet juhjjjjj
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Bukuria shpirterore Thu 26 Feb 2009 - 19:55

Nje gjarper juhjjjjj
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 48

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Lot i derdhur Fri 27 Feb 2009 - 5:19

nji panin me proshut
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga sycka Tue 29 Sep 2009 - 9:18

per dreke kisha :
sallate me laker te bardhe
mmakarona me salce e peshk ton,
rrush.
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 66

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga mela Tue 29 Sep 2009 - 9:23

long mishi me pilaf
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga sycka Mon 5 Oct 2009 - 22:28

Pule me pilaf

sallate jeshile.
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 66

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Vellai Mon 5 Oct 2009 - 22:46

sallat te zier me patate edhe mish me qillopites ne fure
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Vizitor Mon 5 Oct 2009 - 22:50

giouvarlakia Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Icon_biggrin supe
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Vellai Mon 5 Oct 2009 - 22:53

i kam shum qef overlaqet Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Icon_biggrin
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Vizitor Mon 5 Oct 2009 - 22:57

VLLAI shkruajti:i kam shum qef overlaqet Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Icon_biggrin

le anglishten vllacko e mesove,po e greqishten e thave fare po shoh Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 147836 Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Vellai Mon 5 Oct 2009 - 22:59

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 147836 Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 147836 Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 147836 duke ngren dereken tende shum te shishme,me thuaj te lutem 6 numura nga 1 deri 80 do loz nji kinno
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Vizitor Mon 5 Oct 2009 - 23:03

8,30,25 Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Icon_biggrin ,13,45,60,kam ber e nje pengjir,mbas drekes shkon nje embelsire Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Icon_twisted
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Vellai Mon 5 Oct 2009 - 23:04

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 510200 rofsh mora
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga gishteza Mon 5 Oct 2009 - 23:15

pilaf me pule te pjekur ne furre
gishteza
gishteza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 97
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Vizitor Mon 5 Oct 2009 - 23:48

nje burek me mish Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Icon_biggrin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Ariel Sat 10 Jul 2010 - 11:21

Sot bera pastico me karkaleca deti
ose e thene ndryshe - burani me karkaleca.
mjaft e shijshme...kur te kem kohe do e shkruaj receten..

neser them te bej tave me bamje e mish qingji...


Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga WebMaster Sat 10 Jul 2010 - 11:27

Specatino mish me patate Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 61998
Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Tonii Mon 12 Jul 2010 - 11:09

neser do gatuaj makarona me midhje jeni te ftuar
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jul 2010 - 11:13

TOST DHE KOS I HOLLUAR
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jul 2010 - 11:15

ushqim te let
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Ariel Thu 11 Nov 2010 - 1:04

Kanelone ... kam bere ragune gati tani te shkoj ti mbush e ti ve ne furre..dhe pak rizoto me zarzavate kryesisht karrota, brokoli, lulelaker mmmmmm behet shume e mire. me parmigian siper shkon tamom...
Nje pjate me zarzavate ne avull dhe pak sallate jeshile me kastraveca ...tjetra me pak rizoto dhe nja 2 - 3 kanelone.. pak me vone fruta dhe kaq...jena i cik si me diete ne lagja knej...


Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Vizitor Thu 11 Nov 2010 - 1:10

Pilaf me fasule... [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 20 Nov 2010 - 12:33

Pica sot
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 20 Nov 2010 - 13:02

grosh e zime 3 here vehet mjes ene bohet gati per ndark mireseerdheet
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 23 Nov 2010 - 11:17

Pica prap edhe sot
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Darius Tue 23 Nov 2010 - 11:20

Ermelinda shkruajti:Pica prap edhe sot
dhe nuk me thirre mua mireseerdheet
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga CuN@BosS/ Tue 23 Nov 2010 - 11:56

Na hyni barku mrene ,gjith diten asigjo, po pres sa te behet pilafi tani ..
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Tonii Tue 23 Nov 2010 - 11:58

neser do gatuaj gjarper ne zgar
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Vizitor Tue 23 Nov 2010 - 12:02

ushqim te let
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Leo_uk Sun 5 Dec 2010 - 2:39

bera pica... e bere brumin vet. Doli mire [smile_1]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Amazone Wed 15 Dec 2010 - 8:58

perime te ziera me vaj e limon dhe djathe feta
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 2 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi