Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

+21
Anakonda
Amazone
Leo_uk
Darius
Єямєℓiиdå
Tonii
WebMaster
Ariel
gishteza
sycka
metis
mela
Bukuria shpirterore
CuN@BosS/
Lot i derdhur
xhoel
Tigri i Zi
alketa
Erisa
Vellai
Shaban Cakolli
25 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Vizitor Fri 6 Feb 2009 - 0:38

First topic message reminder :

Une sot per drek bera gjellen me mishe dhe laker te bardhe juhjjjjj + nje sallate
Kush do nje pjate te hudhet nga lagja ime :gezim:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga WebMaster Wed 15 Dec 2010 - 9:01

Per darke kam pastice se me ka ber mami celebrate005
Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 30l12rc Pytje & Përgjigje Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Anakonda Sat 25 Feb 2012 - 20:04

Asgje,pasi ketu tek une eshte mengjes dhe nuk ka ardhur akoma koha e drekes.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga era85 Sun 26 Feb 2012 - 0:41

Avash sa i hapa syckat. Prit te pyesi vjeren ca ka gatu agagaggagaga

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Next Sun 26 Feb 2012 - 0:46

hajt era na gatuaj dicka se skemi ngren drek
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga era85 Sun 26 Feb 2012 - 0:47

Next shkruajti:hajt era na gatuaj dicka se skemi ngren drek
ahahaha rrofsh ti por une sa di sot thash e dua relaks te pyes vjeren ca do na gatue ahahhhahahah

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Maksi Sun 26 Feb 2012 - 0:48

goodys
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Next Sun 26 Feb 2012 - 0:53

era85 shkruajti:
Next shkruajti:hajt era na gatuaj dicka se skemi ngren drek
ahahaha rrofsh ti por une sa di sot thash e dua relaks te pyes vjeren ca do na gatue ahahhhahahah

te ka bo vjerra dembele perpiqu nje her vetem mi

se sheh i shkreti marino mbeeti ne godyys
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga era85 Sun 26 Feb 2012 - 0:55

Marino shkruajti:goodys
marino do na pranojsh per drek sot ahahahhah

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Maksi Sun 26 Feb 2012 - 0:55

nje sallate sizars dhe nje golden sanduic
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Maksi Sun 26 Feb 2012 - 0:55

era85 shkruajti:
Marino shkruajti:goodys
marino do na pranojsh per drek sot ahahahhah
bujrum
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga era85 Sun 26 Feb 2012 - 1:01

Marino shkruajti:
era85 shkruajti:
Marino shkruajti:goodys
marino do na pranojsh per drek sot ahahahhah
bujrum
RRofsh kisha ardhur me gjith qef por ska airoplan ahahahahahha

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Maksi Sun 26 Feb 2012 - 1:02

era85 shkruajti:
Marino shkruajti:
era85 shkruajti:
Marino shkruajti:goodys
marino do na pranojsh per drek sot ahahahhah
bujrum
RRofsh kisha ardhur me gjith qef por ska airoplan ahahahahahha
rri aty ku je se ta dergoj me currier auejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga era85 Sun 26 Feb 2012 - 1:05

Auejjjjjjjjjjjjjjj edi edi se nuk ke deshir qe te vi agagaggagagagagag

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Maksi Sun 26 Feb 2012 - 1:08

era85 shkruajti:Auejjjjjjjjjjjjjjj edi edi se nuk ke deshir qe te vi agagaggagagagagag
po ti the svi dot se sme le vjerra hahaha
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga era85 Sun 26 Feb 2012 - 1:10

Marino shkruajti:
era85 shkruajti:Auejjjjjjjjjjjjjjj edi edi se nuk ke deshir qe te vi agagaggagagagagag
po ti the svi dot se sme le vjerra hahaha
e ore e mari une edhe vjeren me vete se gatuen mir ajo, por thash se ska airoplan ore tani sun do mberi per drek

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Maksi Sun 26 Feb 2012 - 1:12

era85 shkruajti:
Marino shkruajti:
era85 shkruajti:Auejjjjjjjjjjjjjjj edi edi se nuk ke deshir qe te vi agagaggagagagagag
po ti the svi dot se sme le vjerra hahaha
e ore e mari une edhe vjeren me vete se gatuen mir ajo, por thash se ska airoplan ore tani sun do mberi per drek
hajdeni per darke hahah Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 1644352394 Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 1644352394
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga era85 Sun 26 Feb 2012 - 1:14

Marino shkruajti:
era85 shkruajti:
Marino shkruajti:
era85 shkruajti:Auejjjjjjjjjjjjjjj edi edi se nuk ke deshir qe te vi agagaggagagagagag
po ti the svi dot se sme le vjerra hahaha
e ore e mari une edhe vjeren me vete se gatuen mir ajo, por thash se ska airoplan ore tani sun do mberi per drek
hajdeni per darke hahah Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 1644352394 Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 1644352394
ok do mundohemi te shof a ka arioplan dhe te qoj vjeren ore ne parukeri se mos te trembe kur ta shofesh aagaggagagagga

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Maksi Sun 26 Feb 2012 - 1:16

era85 shkruajti:
Marino shkruajti:
era85 shkruajti:
Marino shkruajti:
era85 shkruajti:Auejjjjjjjjjjjjjjj edi edi se nuk ke deshir qe te vi agagaggagagagagag
po ti the svi dot se sme le vjerra hahaha
e ore e mari une edhe vjeren me vete se gatuen mir ajo, por thash se ska airoplan ore tani sun do mberi per drek
hajdeni per darke hahah Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 1644352394 Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 1644352394
ok do mundohemi te shof a ka arioplan dhe te qoj vjeren ore ne parukeri se mos te trembe kur ta shofesh aagaggagagagga
hahahahahahahah ma bej bionde sot se e kam fiksim hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga era85 Sun 26 Feb 2012 - 1:22

[quote="Marino"]
era85 shkruajti:
Marino shkruajti:
era85 shkruajti:
Marino shkruajti:
era85 shkruajti:Auejjjjjjjjjjjjjjj edi edi se nuk ke deshir qe te vi agagaggagagagagag
po ti the svi dot se sme le vjerra hahaha
e ore e mari une edhe vjeren me vete se gatuen mir ajo, por thash se ska airoplan ore tani sun do mberi per drek
hajdeni per darke hahah Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 1644352394 Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 1644352394
ok do mundohemi te shof a ka arioplan dhe te qoj vjeren ore ne parukeri se mos te trembe kur ta shofesh aagaggagagagga
hahahahahahahah ma bej bionde sot se e kam fiksim hahah[/quote agagaggagagggagga me lot qeshi pa merak ri ti se do ta bej bionde ahahahhahaaha vetem kujdes mos trembesh kemi aty duku afer ambullanc aggagaggagaggaggaggagagga

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Maksi Sun 26 Feb 2012 - 1:24

shum gjera se kam eren dhe vjerren per darke
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga era85 Sun 26 Feb 2012 - 1:31

Marino shkruajti:shum gjera se kam eren dhe vjerren per darke
ooooooooo lum une per tyyyyyyyyy domethen sot e kam trash dreken ahahaahah te kam xhan

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Maksi Sun 26 Feb 2012 - 1:39

speca te mbushura sallate me barishte mish keci ne furre dhe vere te bardhe se kam ca te ftuat nga zvicra hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga era85 Sun 26 Feb 2012 - 1:40

Marino shkruajti:speca te mbushura sallate me barishte mish keci ne furre dhe vere te bardhe se kam ca te ftuat nga zvicra hahah
rrofsh shum je munduer marino ta kam borgj ahahahah

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Maksi Sun 26 Feb 2012 - 1:45

era85 shkruajti:
Marino shkruajti:speca te mbushura sallate me barishte mish keci ne furre dhe vere te bardhe se kam ca te ftuat nga zvicra hahah
rrofsh shum je munduer marino ta kam borgj ahahahah
per ty e bera un? haha po per vjerren thame de hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga era85 Sun 26 Feb 2012 - 2:12

Marino shkruajti:
era85 shkruajti:
Marino shkruajti:speca te mbushura sallate me barishte mish keci ne furre dhe vere te bardhe se kam ca te ftuat nga zvicra hahah
rrofsh shum je munduer marino ta kam borgj ahahahah
per ty e bera un? haha po per vjerren thame de hahahah
po tani pasi ke ber per vjeren vjera nuk vjen vet do vi edhe une dhe keshtu i bien qe te ngjye gishtat edhe une ahahahhahahaha

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 26 Feb 2012 - 5:01

Lagana,fasule,ullicka (tongueout)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Anakonda Wed 29 Oct 2014 - 0:30

hengra 1 hamburge asgje me shu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga WebMaster Wed 29 Oct 2014 - 3:10

Kam ber  makarona me mish te grire edhe nje bisteke edhe sallate  Happy
Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 30l12rc Pytje & Përgjigje Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Anakonda Wed 29 Oct 2014 - 23:28

tshof tbej patate te skuqura ndoshta

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,? - Faqe 3 Empty Re: Cfare keni gatuar sot per dreke ,,,apo çfare do te hani per dreke ,,,?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi