Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vellezerit ne hapat e Motrave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vellezerit ne hapat e Motrave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vellezerit ne hapat e Motrave

2 posters

Shko poshtë

Vellezerit ne hapat e Motrave Empty Vellezerit ne hapat e Motrave

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 6 Feb 2012 - 8:08

Një nga spektaklet e ndjekura të këtyre ditëve është edhe “X FACTOR ALBANIA”, madje shumë po ndiqet edhe në Kosovë. Ndërsa të gjithë shohin të rinjë dhe të reja, të cilët duan të bëhen të famshëm dhe synojnë të jenë nesër yjet e muzikës shqiptare.Por këtë herë në audicionin e Tiranës, kishte vërtetë zëra dhe tipa të vecantë, që befasuan shumë dhe jurinë e panelit. Por vumë re gjithashtu se kishte edhe djem vërtetë me zëra dhe performancë fantastike, madje ata ishin vëllezër të vajzave të famshme të skenës shqiptare. Ishte këngëtarja Beatrix Ramosaj, e cila kishte ardhur për ta shoqëruar vëllaun e saj, Albanin, i cili performoi nga “3 Doors Down” këngën “Kryptonite”, ku me zërin e tij ra në sy dhe u vlerësua duke u kualfikuar menjëherë.
Më pas shihet prapa kuintave një tjetër vajzë e skenës, Olta Boka, e cila bënte tifo për vëllaun e saj, Stivin, i cili e kishte lënë fushën e blertë, për të shprehur pasionin tjetër të tij, atë të këngës, ku këndoi një këngë të Enrique Inglesias, të cilën jurinë e la me opinione të mira. Djemtë si duket do të konkurojnë shumë fort dhe motrat e tyre, pasi sa vërejtëm janë pritur shumë mirë dhe nga publiku në sallë, ose do të shkojnë të paktën në hapat e Oltës dhe Beatrixit.
Maksim Gjokaj KosovaSot./vipat.info/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vellezerit ne hapat e Motrave Empty Re: Vellezerit ne hapat e Motrave

Mesazh nga Anakonda Fri 24 Feb 2012 - 19:54

E te jene te gjithe njesoj.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi