Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Beckham: Jam një djalë i turpshëm People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Beckham: Jam një djalë i turpshëm People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beckham: Jam një djalë i turpshëm

2 posters

Shko poshtë

Beckham: Jam një djalë i turpshëm Empty Beckham: Jam një djalë i turpshëm

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 8 Feb 2012 - 2:20

Beckham: Jam një djalë i turpshëm David_1429126c_(1)David Beckham është një nga futbollistët më të pashëm dhe më të pëlqyer në botë. Gjithashtu ai është mësuar me çdo situatë, por reklama e fundit ku shfaqet me të brendshme e ka vënë atë shumë në siklet.

Anglezi ishte së bashku me familjen e tij dhe 20 miq të tjerë duke ndjekur finalen e “Super Bowl”, kur në televizion u shfaq reklama ku ai ishte me të brendshme, e ndjekur në total nga 110 milionë njerëz.

“Kur u shfaq reklama, s’dija ku t’i hidhja sytë. U ndjeva shumë në siklet. Fëmijëve u pëlqeu, por ata edhe u ndien keq, sepse kishte njerëz të tjerë në dhomë. Pavarësisht se bëj reklama të tilla, më duhet ta pranoj se jam një djalë i turpshëm”, dekalron Spice Boy. /albeu.com/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Beckham: Jam një djalë i turpshëm Empty Re: Beckham: Jam një djalë i turpshëm

Mesazh nga Anakonda Tue 3 Apr 2012 - 17:53

po prandaj ke tri djem si drita se je i turpshem.E paskam edhe nje si vetja
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi