Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gazmend Oketa bëhet për të tretën herë baba People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gazmend Oketa bëhet për të tretën herë baba People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gazmend Oketa bëhet për të tretën herë baba

2 posters

Shko poshtë

Gazmend Oketa bëhet për të tretën herë baba Empty Gazmend Oketa bëhet për të tretën herë baba

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 8 Feb 2012 - 8:43

Arba ka lindur mbrëmë. Ajo është vajza e dytë dhe fëmija i tretë i deputetit Gazmend Oketa, ish ministër në kabinetin qeveritar të drejtuar nga kryeministri Berisha. Lindjen e vajzës, Oketa e ka njoftuar në një mënyrë origjinale në profilin e tij në rrjetin social “Facebook”. “Përshendetje miq te babit tim Gazi. Unë jam Arba dhe kam lindur mbrëmë. Po ju shkruaj nga profili i babit, pasi unë akoma nuk kam hapur timin. Doja thjesht t′ju thoja që unë jam shumë e gëzuar që babi im ju ka miq të mirë. Ju premtoj se kur te rritem do jem edhe unë mike e juaja. Tani më duhet të iki se po më thërret mami Adela. Ju falenderoj," Arba Oketa”, shkruhej sot paradite në profilin e deputetit.Gazmend Oketa dhe bashkëshortja e tij Adela kanë tashmë dy vazja dhe një djalë. /albeu.com/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gazmend Oketa bëhet për të tretën herë baba Empty Re: Gazmend Oketa bëhet për të tretën herë baba

Mesazh nga Anakonda Fri 24 Feb 2012 - 19:40

Shpresoj qe te jete i lumtur te pakten.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi