Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë

4 posters

Shko poshtë

Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë Empty Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 13 Feb 2012 - 13:17

Fansi në fjalë i cili i kishte propozuar martese, nga refuzimi i Albanës, është revanshuar dhe ajo sulmohet fizikisht. Albana shtrihet në spital, fansi arrestohet. njofton agjencia informative « Prsheva Jonë ».(Në foto: Albana Azizi, në qytetin Bernë ku jeton, duke u kthyer në shtëpi, pasi kishte blerë ca sende)Bernë, 5 shkurt/AIK-Presheva JonëKëngëtarja e njohur shqiptare, Albana Azizi sot në orët e pasditës ishte viktimë e një ngjarje të pakëndshme per yjet e estrades sonë. Familja e Albana Azizit ka shpjeguar për agjencinë informative « Presheva Jonë » se si vajza e tyre ishte sulmuar papritmas në Bernë, në qytetin ku jeton ajo. Më pastaj është kuptuar se sulmi kundër saj është bërë nga një fans i saj i kishte shpallur martesë. « Incidenti ka ndodhur në orët e pasditës, kur unë kisha dalur në qytet per të blerë disa sende dhe paprimas dikush nga mbrapa më ka sulmuar, nga një person i panjohur për atë moment…vetëm kam dëgjuar fjalën pse nuk më don» ka shpjeguar Albana për agjencinë « Presheva Jonë ».
Por falë, intervenimit të shpejtë të policisë, sulmuesi është arrestuar dhe pas identifikimit është marrur vesh, se ai paska qenë një fans i flakt i Albanës, që në fakt ai i paska propozuar martesë këngëtares sonë, por pasi është refuzuar nga ajo, ai këtë sulm ndaj saj e ka bërë në shenjë revanshi. Ndërsa Albana Azizi është dërguar në urgjencë, është shtrirë në spital, ku pas një kontrolli, ajo lirihet pas ca orësh në shtëpi.
Njoftimet e fundit kanë bërë me dije se Albana tash gjendet në Shtëpi, gjendja shëndetësore e së cilës është në përmisim e cila ishte e shqetësuar tej mase nga ky sulm i papritur.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë Empty Re: Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë

Mesazh nga Shkembi Mon 13 Feb 2012 - 15:00

po ky paska ike per lesh....dashka martese me dhune

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë Empty Re: Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë

Mesazh nga Arabela Mon 13 Feb 2012 - 20:57

me fiksasione xhaxhi,,,,hajde saiko hajde,,,Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë 1000690205 Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë 1000690205
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë Empty Re: Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë

Mesazh nga Shkembi Mon 13 Feb 2012 - 23:46

Arabela shkruajti:me fiksasione xhaxhi,,,,hajde saiko hajde,,,Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë 1000690205 Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë 1000690205
ashtu eshte si thu ti teta.....

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë Empty Re: Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë

Mesazh nga Anakonda Tue 14 Feb 2012 - 5:53

E vipat e mjere cfare nuk heqin ne ditet e sotem.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë Empty Re: Këngëtarja ALBANA AZIZI, sulmohet nga një fans që i kërkoi martesë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi