Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Facebook, rregulla të reja në lidhje me emrat apo pseudonimet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Facebook, rregulla të reja në lidhje me emrat apo pseudonimet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Facebook, rregulla të reja në lidhje me emrat apo pseudonimet

2 posters

Shko poshtë

Facebook, rregulla të reja në lidhje me emrat apo pseudonimet Empty Facebook, rregulla të reja në lidhje me emrat apo pseudonimet

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 17 Feb 2012 - 7:17

Facebook, rregulla të reja në lidhje me emrat apo pseudonimet Facebook-noaNju Jork, 17 Shkurt 2012, NOA - Disa përshkrime të sjella nga TechCrunch tregojnë se ditët e ardhshme Facebook do të prezantojë të reja të rëndësishme në lidhje me pseudonimet dhe llogaritë e certifikuara.

Deri në ditët e sotme Facebook gjithmonë është përpjekur të jetë në korrespodencë të plotë me normat ligjore mes emrave të shumtë të përdoruesve dhe llogarive, që shpesh herë përfshijnë, emra të personazheve të famshëm, emra arti ose për ata që kërkojnë të përdorin një pseudonim ekzistojnë shumë pak mundësi.

E megjithatë me kalimin e kohës gjithmonë është gjetur një mënyrë për të realizuar diçka të tillë.

Përshkrimet që vijnë nga TechCrunch tregojnë se Facebook do të prezantojë të reja të rëndësishme në lidhje me pseudonimet dhe llogaritë e certifikuara.

Do të jenë dy çështjet që do të përballen:nga njëri krah VIP-at mund të vërtetojnë identitetin e tyre nëpërmjet një imazhi apo dokumenti zyrtar, në krahun tjetër do të zgjedhin dhe pseudonimin e preferuar me të cilin mund të regjistrohen në Facebook.

r.b/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Facebook, rregulla të reja në lidhje me emrat apo pseudonimet Empty Re: Facebook, rregulla të reja në lidhje me emrat apo pseudonimet

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Nov 2012 - 2:11

jom rehat pa fb se kisha or e min tu ndrru nickun

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi