Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

+3
Єямєℓiиdå
Leo_uk
Aяtємιѕα
7 posters

Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 18 Feb 2012 - 9:56

Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, ka festuar tre vjetorin e lidhjes së saj me Rick Fox, në një prej plazheve të Meksikës. 31-vjeçarja është shfaqur me një bikini të zi në krah të dashurit të saj 42-vjeçar, e lumtur. Ndërsa Eliza duket në formë të mirë fizike, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për të dashurin e saj, që ka vënë bark.


Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) EliEliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Article-2102716-11C84D5E000005DC-219_634x586Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Article-2102716-11C84DDA000005DC-943_634x783Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Article-2102716-11C84D62000005DC-955_634x598Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Article-2102716-11C84D56000005DC-288_634x442Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Article-2102716-11C84D86000005DC-938_634x626Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Article-2102716-11C956EF000005DC-458_634x797
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga Leo_uk Sat 18 Feb 2012 - 10:56

po kjo kshu... si mize!

se kuptoj pse media eshte kaq e fiksiur pas kesaj dhe i thone shqiptare... kjo yankee kok e kembe.. Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 18 Feb 2012 - 14:07

S'me pelqen trupi dhe as kete se njoh drejt me then (tongueout)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 18 Feb 2012 - 23:33

Kjo eshte shembull i mire...edhe pse eshte rrite jashte shtetit qe kur ishte bebe..shqiperine nuk e ka mohuar asnjehere.

Me pelqen.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga Arabela Sun 19 Feb 2012 - 21:34

Aяtємιѕα shkruajti:S'me pelqen trupi dhe as kete se njoh drejt me then Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 2457041204
trupi kur i ka pelqyer atij qe e ka ne krah esh ok mi,,,Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 668312 ndersa si njeri me sa duket mua me pelqen,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 20 Feb 2012 - 2:51

Arabela shkruajti:
Aяtємιѕα shkruajti:S'me pelqen trupi dhe as kete se njoh drejt me then Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 2457041204
trupi kur i ka pelqyer atij qe e ka ne krah esh ok mi,,,Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 668312 ndersa si njeri me sa duket mua me pelqen,,,

A dmth ti me thua ne qe kemi mendime jo te mira mos i shprehim ato vetem ta postojme temen e mendimet e mira ti shprehim lirshem apo??

Ja qe e pashe tani une e me hyri ne sy trupi i saj,cte bej ti mbyll syte e mos e them...hajde demokraci hajde juhjjjjj

C'ka te pelqej,ajo po ben jeten e saj si une timen e ti tenden gjithashtu..Ka bere dicka tjeter (per Shqiperine) ketu qe ta pelqej e ta adhuroj ate pervec reklamave te shumta te cilat ishin ne perfitim te saj..Andej eshte rritur e ka krijuar jeten e saj,tani pse del ne tv ajo e ben njeri me te mire ate dhe une apo ti qe sdalim sna di as nena jone dmth..S'jemi te mira ne se arrime ate (tongueout)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga dajti modh Mon 20 Feb 2012 - 3:04

Eямєℓiиdå shkruajti:Kjo eshte shembull i mire...edhe pse eshte rrite jashte shtetit qe kur ishte bebe..shqiperine nuk e ka mohuar asnjehere.

Me pelqen.
..kjo ka lind ketej Ermelinda,,,nuk flet mire SHQIP,,
Por lobon fort per SHQIPERINE celebrate005 [TePuC] Te kam xhan
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga Leo_uk Mon 20 Feb 2012 - 11:23

Ajo nuk flet fare Shqip... Habitem pse i thone Shiptare, ka lind ne Amerike, nenen e ka Daneze dhe vetem baban me origjine shqiptare..

Edhe Lobing me pare e ben se nuk e ben falas..
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 20 Feb 2012 - 11:27

dajti modh shkruajti:
Eямєℓiиdå shkruajti:Kjo eshte shembull i mire...edhe pse eshte rrite jashte shtetit qe kur ishte bebe..shqiperine nuk e ka mohuar asnjehere.

Me pelqen.
..kjo ka lind ketej Ermelinda,,,nuk flet mire SHQIP,,
Por lobon fort per SHQIPERINE Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 51319 Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 947108 Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 657237

Ok..qe e paska baben shqiptar...po sa shume ben per shqiperine..e permend kudo ne tv dhe intervista..kjo tregon qe eshte proud qe eshte shqiptare...ka nga ata qe jan lind e rrit ne shqiperi e pasi bejne 1 vit jashte..thone jemi t'huj...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga EMI Mon 20 Feb 2012 - 11:30

Leo_uk shkruajti:Ajo nuk flet fare Shqip... Habitem pse i thone Shiptare, ka lind ne Amerike, nenen e ka Daneze dhe vetem baban me origjine shqiptare..

Edhe Lobing me pare e ben se nuk e ben falas..
Pikerishte per ket , ka vetem nje origjine nga i ati dhe shiko sa ndjenja patriotizmi shpreh...
te tjeret kan lind ne shiperi me te dy prinderit shiptare, e sa ikin jashte kthejne e mrin gjuhen e as kujtohen fare per vendin e tyre..
ndersa akoria hollywoodit e ka per krenari nje origjin te hershme SHiptare....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 20 Feb 2012 - 11:32

Edhe une e them po kush me degjon mua seeeeeeeee,edhe pa pagese biles po sma ve veshin kush [QeSh]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga EMI Mon 20 Feb 2012 - 11:35

Aяtємιѕα shkruajti:Edhe une e them po kush me degjon mua seeeeeeeee,edhe pa pagese biles po sma ve veshin kush [QeSh]
ik mi ti antishiptare.... :541221: :541221: :541221: :541221:
kshtu te thpne yt kta..: hajt se te mbron motra ty....se i griva te gjithe...
PS eshte edhe nje aktore tjeter nga Elbasani ne hollywood me emrin Alma Saraci.... por ajo ka lindur ne SHiper dhe ka ikur e vogel ne USA....dhe une personalisht kam kontaktuar me ate...e kam pas frands ne fb..kam fol vete me ate..edhe ne msn..
por kam ca qe nuk flas...dhe nuk kishte hareuar te fliste shqip...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga Leo_uk Mon 20 Feb 2012 - 11:37

EMI shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Ajo nuk flet fare Shqip... Habitem pse i thone Shiptare, ka lind ne Amerike, nenen e ka Daneze dhe vetem baban me origjine shqiptare..

Edhe Lobing me pare e ben se nuk e ben falas..
Pikerishte per ket , ka vetem nje origjine nga i ati dhe shiko sa ndjenja patriotizmi shpreh...
te tjeret kan lind ne shiperi me te dy prinderit shiptare, e sa ikin jashte kthejne e mrin gjuhen e as kujtohen fare per vendin e tyre..
ndersa akoria hollywoodit e ka per krenari nje origjin te hershme SHiptare....

Po mire me mire se nuk jane te gjithe si ti.. qe bon sherr te te shajne ameriken.. Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394 Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394 Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394 Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga Leo_uk Mon 20 Feb 2012 - 11:39

EMI shkruajti:
Aяtємιѕα shkruajti:Edhe une e them po kush me degjon mua seeeeeeeee,edhe pa pagese biles po sma ve veshin kush Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 398758
ik mi ti antishiptare.... Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394 Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394 Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394 Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394
kshtu te thpne yt kta..: hajt se te mbron motra ty....se i griva te gjithe...
PS eshte edhe nje aktore tjeter nga Elbasani ne hollywood me emrin Alma Saraci.... por ajo ka lindur ne SHiper dhe ka ikur e vogel ne USA....dhe une personalisht kam kontaktuar me ate...e kam pas frands ne fb..kam fol vete me ate..edhe ne msn..
por kam ca qe nuk flas...dhe nuk kishte hareuar te fliste shqip...

beqare kjo nga hollywood mi? je qe je hudh ndonje llaf mi.. edhe une se kam harru shqipen hic, paskemi gjena te perbashkta.. Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 3189159776
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga EMI Mon 20 Feb 2012 - 11:40

Leo_uk shkruajti:
EMI shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Ajo nuk flet fare Shqip... Habitem pse i thone Shiptare, ka lind ne Amerike, nenen e ka Daneze dhe vetem baban me origjine shqiptare..

Edhe Lobing me pare e ben se nuk e ben falas..
Pikerishte per ket , ka vetem nje origjine nga i ati dhe shiko sa ndjenja patriotizmi shpreh...
te tjeret kan lind ne shiperi me te dy prinderit shiptare, e sa ikin jashte kthejne e mrin gjuhen e as kujtohen fare per vendin e tyre..
ndersa akoria hollywoodit e ka per krenari nje origjin te hershme SHiptare....

Po mire me mire se nuk jane te gjithe si ti.. qe bon sherr te te shajne ameriken.. Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394 Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394 Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394 Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394
hahhaha ore ti..ekam vertet me ket qe mendoj..pse nuk eshte kshtu..??
pastaj une thjesht e preferoj si vend.por se kam shkelur ate toke akoma...s'kam ndonje intres ta mbroj...hahhah


Edituar për herë të fundit nga EMI në Mon 20 Feb 2012 - 11:49, edituar 1 herë gjithsej
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga Leo_uk Mon 20 Feb 2012 - 11:48

EMI shkruajti:
Leo_uk shkruajti:
EMI shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Ajo nuk flet fare Shqip... Habitem pse i thone Shiptare, ka lind ne Amerike, nenen e ka Daneze dhe vetem baban me origjine shqiptare..

Edhe Lobing me pare e ben se nuk e ben falas..
Pikerishte per ket , ka vetem nje origjine nga i ati dhe shiko sa ndjenja patriotizmi shpreh...
te tjeret kan lind ne shiperi me te dy prinderit shiptare, e sa ikin jashte kthejne e mrin gjuhen e as kujtohen fare per vendin e tyre..
ndersa akoria hollywoodit e ka per krenari nje origjin te hershme SHiptare....

Po mire me mire se nuk jane te gjithe si ti.. qe bon sherr te te shajne ameriken.. Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394 Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394 Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394 Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394
hahhaha ore ti..ekam vertet me ket qe mendoj..pse nuk eshte kshtu..??
pastaj une thjesht e preferoj si vend.por se kam shkelur ate toke akoma...s'kam ndonje intres ta mbros...hahhah

po mire mi mire se fundja nuk na ka ndonje detyrim... por, nuk jane si ne Greqi e Itali apo ndonje vende evropian andej nga Amerika.. nuk kane komplekse ata ..

nejse, nuk na ktheve pergjigje per ate shoqen nga hollywood-i? Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 3189159776
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga EMI Mon 20 Feb 2012 - 11:51

hahha e doje nje takim ti me..??
me vjen keq po eshte e fejuar cupka..kishte nje alamet aktori yll fare.. Amerikan...dhe ai i famshem ishte..
c'doje te dije me shume rreth kasj shoqes time nga Elbasani ti me ..??
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga Leo_uk Mon 20 Feb 2012 - 11:54

kishte nje Amerikan?? po 10 nuk kishte? 20 s'paska patur... Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394 Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394

lerme per koken tende, qysh i bej une llogarit e qysh na i nxjerr ti... Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394

po nuk na intereson c'ka patur, po ca ka... jemi meshkuj modern mi. Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 3189159776
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga EMI Mon 20 Feb 2012 - 12:00

po pra ishte ne nje mardhenie me ate aktorin...
ose me sakte e fejuar me ate aktorin qe per momentin sja kujtoj emrin..
prit sa ta gjeje ne fb....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga Leo_uk Mon 20 Feb 2012 - 12:08

prape me aktorin ti?

po lere moj aktorin... ajo e ka lene ate.. pse me ate do merremi ne tani? Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga EMI Mon 20 Feb 2012 - 12:09

Leo_uk shkruajti:prape me aktorin ti?

po lere moj aktorin... ajo e ka lene ate.. pse me ate do merremi ne tani? Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394
ok po te mundesoij nje takim ne msn me ate pra aktoren..
apo nuk do..?? (tongueout) [QeSh] [QeSh] [QeSh] meqe ishe keq ket periudhe, e s'ta varte Pipa... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga Leo_uk Mon 20 Feb 2012 - 12:13

rrofsh me rrofsh... sevap do besh.. Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394 Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394 Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394

borxh ta paca... Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) 1644352394
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga Anakonda Fri 24 Feb 2012 - 19:17

Si shesin mend kush e di se cjane edhe keto.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO) Empty Re: Eliza Dushku, tre vjetor i nxehtë më të dashurin (FOTO)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi