Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eliza Dushku: Dokumentari, letra ime e dashurisë për Shqipërinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eliza Dushku: Dokumentari, letra ime e dashurisë për Shqipërinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eliza Dushku: Dokumentari, letra ime e dashurisë për Shqipërinë

2 posters

Shko poshtë

Eliza Dushku: Dokumentari, letra ime e dashurisë për Shqipërinë Empty Eliza Dushku: Dokumentari, letra ime e dashurisë për Shqipërinë

Mesazh nga WebMaster Sun 7 Oct 2012 - 23:16

Eliza Dushku: Dokumentari, letra ime e dashurisë për Shqipërinë
Tirana është kthyer në këtë javë të parë të tetorit, në qytetin e artit, modës, arkitekturës dhe urbanistikës. Si asnjëherë më parë në sheshin “Skënderbej” janë mbledhur së bashku aktorë të Hollivudit, fotografë, modele e stilistë me famë botërore e arkitektë të njohur, e gjitha me iniciativën e Bashkisë së Tiranës, për t’i dhënë këtij qyteti atë që meriton, më të bukurën në art, arkitekturë dhe urbanistikë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Lulzim Basha, sëbashku me aktoren Eliza Dushku, fotografin Fadil Berisha modelen Lu sierra, Ema Savah, me përfaqesues të studios “Grimshaë”, të cilët janë në kryeqytet për të sjellë detajet e para të projektit të bulevardit të ri dhe lumit të Tiranës, kanë parë nga afër punimet e bëra nga arkitektë vendas dhe të huaj, për terminalin e ri të pasagjerëve. (da.xha/BalkanWeb)
Eliza Dushku: Dokumentari, letra ime e dashurisë për Shqipërinë 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Eliza Dushku: Dokumentari, letra ime e dashurisë për Shqipërinë 30l12rc Pytje & Përgjigje Eliza Dushku: Dokumentari, letra ime e dashurisë për Shqipërinë 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku: Dokumentari, letra ime e dashurisë për Shqipërinë Empty Re: Eliza Dushku: Dokumentari, letra ime e dashurisë për Shqipërinë

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Nov 2012 - 5:23

EDHE KJO E KISHTE KNOQ MO NA E QUNTE VETEN NJE NGJARJE ME HISTORIKE TE SHQIPTARVE...BEN NJE DOKUMENTAR ME LEKT E SHQIPTARVE E VJEN E SHIT MEND SIKUR NE SKEMI MEND

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi