Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kinë, pamje të ndotjes nga hapësira, zhduket raporti People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kinë, pamje të ndotjes nga hapësira, zhduket raporti People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kinë, pamje të ndotjes nga hapësira, zhduket raporti

2 posters

Shko poshtë

Kinë, pamje të ndotjes nga hapësira, zhduket raporti Empty Kinë, pamje të ndotjes nga hapësira, zhduket raporti

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 21 Feb 2012 - 8:02

Kinë, pamje të ndotjes nga hapësira, zhduket raporti 57911Një grup shkencëtarësh kinezë dhe amerikanë nxjerrin raportin e parë tronditës, të ndotjes së disa qyteteve industriale në Kinë. Qytetet “zhduken” në mjegullën e kuqe dhe të zezë që, i ka pushtuar ato. Por më e cuditshmja është që, ky raport zhduket pas disa orësh dhe mediave i jepet urdhër të mos përmendet asgjë rreth tij. Këto janë fotot e shpërndarë nga NASA, mbi të cilat, studiuesit kanë punur për të nxjerrë raportin. (er.cu/BalkanWeb)Kinë, pamje të ndotjes nga hapësira, zhduket raporti 57912Kinë, pamje të ndotjes nga hapësira, zhduket raporti 57913Kinë, pamje të ndotjes nga hapësira, zhduket raporti 57914Kinë, pamje të ndotjes nga hapësira, zhduket raporti 57915
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kinë, pamje të ndotjes nga hapësira, zhduket raporti Empty Re: Kinë, pamje të ndotjes nga hapësira, zhduket raporti

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 19:43

e tmerrshme cfare ndotjetje e rtmerrshme qe qenka ne kine

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi