Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Adele dhe Christina Hendricks ndryshuan industrinë e modës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Adele dhe Christina Hendricks ndryshuan industrinë e modës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adele dhe Christina Hendricks ndryshuan industrinë e modës

2 posters

Shko poshtë

Adele dhe Christina Hendricks ndryshuan industrinë e modës Empty Adele dhe Christina Hendricks ndryshuan industrinë e modës

Mesazh nga Emona Mon 27 Feb 2012 - 3:45

Adele dhe Christina Hendricks ndryshuan industrinë e modës AdelleQë kur femrat mesatare filluan t’i krahasojnë format e tyre trupore me ato të yjeve të mrekullueshme, të tilla si fituesja e fundit e “Grammy” Adele dhe seks simboli i ri, Christina Hendricks, industria e modës ka ndier nevojën që t’i përshtatet kësaj.

Modelet anoreksike së shpejti do t’i takojnë së kaluarës, madje edhe kur bëhet fjalë për kukullat në vitrina të dyqaneve, madhësitë më të kërkuara të cilat dyqanet janë duke i porositur këtë vit, në vend të tanishmeve 38 ishin 42 dhe 44.

I pëlqeu kjo apo jo Karl Lagerfeldit, i cili ditë më parë Adelen e përshkroi si "pak si shumë të trashë" (dhe i kërkoi ndjesë më vonë), format dhe figurat femërore si ora e rërës këtë sezon janë sërish në modë dhe kjo patjetër se do të mbetet edhe gjatë pranverës dhe verës.

Femrat që mbajnë numrat e konfeksionit 40-46 ndjehen sërish normale, të bukura dhe të dëshirueshme./knninfo/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adele dhe Christina Hendricks ndryshuan industrinë e modës Empty Re: Adele dhe Christina Hendricks ndryshuan industrinë e modës

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 21:43

cti bejsh,ndryshon mosha..............
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi