Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rovena flet per ligjin e shtypit “roze” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rovena flet per ligjin e shtypit “roze” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rovena flet per ligjin e shtypit “roze”

2 posters

Shko poshtë

Rovena flet per ligjin e shtypit “roze” Empty Rovena flet per ligjin e shtypit “roze”

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 28 Feb 2012 - 13:29

Ajo është një nga këngëtaret më “IN” kudo në hapësirën shqiptare, madje edhe atëherë kur ajo nuk jep asnjë prononcim mediat duan të shkruajnë për të, duke e komentuar edhe folur sipas qefit pa e pyetur artisten.Kjo është këngëtarja Rovena Stefa e cila e pyetur nga gazeta jonë për nismën mbi shtypin rozë, propozuar nga Kryeministri Sali Berisha, thotë se më në fund u ndez një dritë jeshile në tunelin e errësirës së paditurisë në shtypin “rozë”.Sipas këngëtares së mirënjohur me këtë ndryshim në ligj secili që shkruan mbi jetën private, apo profesionale të përsonave publikë, kryesisht këngëtarëve do të mendohet shumë mirë të mos tjetërsojë, shpifë apo komentojë të dhënat që zotëron, në shërbim të intersave të tij personale apo të medias.Këngëtarja ka treguar se në këtë mënyrë do të zhvillohet shtypi ynë në formë demokratike, dhe duke e pasqyruar lajmin me foto konkrete të personit publik në kohën dhe vendin ku ka ndodhur ky lajm.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rovena flet per ligjin e shtypit “roze” Empty Re: Rovena flet per ligjin e shtypit “roze”

Mesazh nga Anakonda Wed 29 Feb 2012 - 18:06

Eu,filluan edhe keto tashme me gazetat se nuk ju del televizioni prandaj.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi