Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, vritet me plumb kokës 24 vjeçari shqiptar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, vritet me plumb kokës 24 vjeçari shqiptar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Itali, vritet me plumb kokës 24 vjeçari shqiptar

2 posters

Shko poshtë

Itali, vritet me plumb kokës 24 vjeçari shqiptar Empty Itali, vritet me plumb kokës 24 vjeçari shqiptar

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Mar 2012 - 8:09

Një 24 vjeçar shqiptar është gjetur i vrarë gjatë natës së kaluar në një provincë të Ravenas në Itali. Policia njoftoi se Kleant Sukja është gjetur i vrarë me plumb kokës ndërsa dyshohet se vrasësit kanë qenë dy persona të maskuar.


Mësohet se i riu punontë një një dyqan fruta-perimesh ndërsa ishte i martuar dhe priste një fëmijë. Policia italiane ka nisur hetimet në lidhje me këtë ngjarje ndërsa ka marrë në pyetje shokët e viktimës për të arritur tek ndonjë e dhënë që mund të identifikojë autorët. /albeu.com/
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Itali, vritet me plumb kokës 24 vjeçari shqiptar Empty Re: Itali, vritet me plumb kokës 24 vjeçari shqiptar

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Mar 2012 - 7:55

Sa gjynah qe me vjen sesi diskriminohen shqiptaret e gjore.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi