Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ekzekutohet 37-vjeçari shqiptar në Itali, People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ekzekutohet 37-vjeçari shqiptar në Itali, People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ekzekutohet 37-vjeçari shqiptar në Itali,

Shko poshtë

Ekzekutohet 37-vjeçari shqiptar në Itali, Empty Ekzekutohet 37-vjeçari shqiptar në Itali,

Mesazh nga WebMaster Sat 6 Aug 2011 - 6:44

Një 37-vjeçar nga Shqipëria është ekzekutuar në Itali gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm.Sipas Agjencisë së Lajmeve NOA ngjarja ka ndodhur në lagjen “Valentino Parella” të Torinos, rreth orës 01:30. Viktima është identifikuar si Indrit Kuçi. Ai është gjetur pa jetë brenda në makinën e tij tip “Ford Ka”, e cila ishte e parkuar në anë të rrugës..Sipas të dhënave të para, 37-vjeçar është qëlluar me tre plumba pistolete. Policia italiane ka nisur hetimet në lidhje me konfliktet që mund të ketë pasur viktima. Kuçi rezultonte i pajisur me dokumente të rregullta qëndrimi në Itali.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi