Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Erioni i propozon Klaudjas për t’u lidhur: Do të jetë arma jonë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Erioni i propozon Klaudjas për t’u lidhur: Do të jetë arma jonë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erioni i propozon Klaudjas për t’u lidhur: Do të jetë arma jonë

2 posters

Shko poshtë

Erioni i propozon Klaudjas për t’u lidhur: Do të jetë arma jonë Empty Erioni i propozon Klaudjas për t’u lidhur: Do të jetë arma jonë

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 2 Mar 2012 - 2:36

Tiranë, 2 mars 2012, NOA - Erioni dhe Klaudja shkojnë në dhomën e gjumit dhe fillojnë të flasin me zë të ulët me njëri-tjetrin. Erioni i hedh idenë e krijimit të një lidhje mes atyre të dyve. Ai mendon se ajo ka nevojë për një person që t’i qëndrojë afër dhe ta përkrahë brenda shtëpisë dhe ky person mund të jetë Erioni. Ai thotë se do të kenë shumë avantazhe duke qenë bashkë, edhe për sa i përket nominimit, por nëse ajo e ka problem se si do të reagojnë banorët e tjerë, ata mund ta mbajnë lidhjen e tyre të fshehtë. “Është armë e jona, nominojmë këtë, nominojmë atë; Është lidhja jonë, është mënyrë mbrojtjeje”, shprehet Erioni. Ndërsa Klaudja hesht sepse akoma nuk di se çfarë përgjigje të kthejë, transmeton TCh.

Erioni mundohet ta qetësojë, duke i thënë që të përqendrohet tek jeta brenda shtëpisë së Big Brother-it dhe të mos mendojë se çmund të bëhet pasi t dalin jashtë. Ai thotë se ia lexon në sy që ajo do që të lidhet me të. “Duhet të ecim me rregullat e lojës”, shprehet Erioni.

Klaudja thotë se është shumë dakord me ato që ai thotë, por do ta kishte më të lehtë që të lidhej nëse do të ishin jashtë shtëpisë. Ai mendon se Klaudja ka frikë, ngaqë ka dyshimin nëse Erioni po e propozon për lojë, por ai e siguron se nuk është ashtu. “Kur të dalim nuk të harroj”, shprehet Erioni. “Kam frikë se do të më harrosh”, i përgjigjet Klaudja.

Erioni e puth Klaudjan në faqe dhe i kërkon që të flenë, për ta diskutuar në një tjetër moment këtë bisedë. Ndërkohë që banorët e tjerë kanë fjetur gjumë të gjithë.

noa.al
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erioni i propozon Klaudjas për t’u lidhur: Do të jetë arma jonë Empty Re: Erioni i propozon Klaudjas për t’u lidhur: Do të jetë arma jonë

Mesazh nga Anakonda Mon 12 Mar 2012 - 19:29

aahahahahaha sa kan then para ketyre keshtu e kan perfunduar ne dreq.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi