Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë

+2
dajti modh
Aяtємιѕα
6 posters

Shko poshtë

Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë Empty Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 4 Mar 2012 - 13:05

Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë Prostitutes-300x229Edhe pse ilegalisht, kryeqyteti ofron seks për të gjithë. Nga 2-mijë lekëshet e lulishtes pranë “Ushtarit të Panjohur” ose dhe gropës pas Operas deri te vajzat 500-euroshe të hoteleve luksoze.

Edhe pse nuk mund të thuash me saktësi nëse ka apo jo Tirana një “Zonë me drita të kuqe”, çdo kush e tregon me bindje se në disa motele periferike të kryeqytetit ushtrohet ilegalisht prostitucioni. Por, ka edhe zëra për një prostitucion ‘elitar’, ku vajza të hijshme, të veshura klas ushtrojnë ‘zanatin’ më të vjetër në botë, për shifra më të kripura që arrijnë në qindra mijëra euro.

“Gazeta Shqiptare” në numrin e sotëm ka intervistuar një punonjëse të seksit në zonën tek lulishtja e “Ushtarit të panjohur”. Ajo prezantohet me emrin Tina.

Duke komentuar ligjin e ri të Qeverisë së Shqipërisë se punonjëset e seksit nuk dënohen me burg, por dënohen klientët e tyre dhe tutorët, Tina thotë se kjo gjë po ua prish biznesin.

“Ne nuk i bëjmë dëm askujt, përse duhet të na dënojnë, por edhe klientët tanë nuk duhet të dënohen. Me këtë vendim kam frikë se do na bien klientët”, ka thënë Tina për “Gazeta Shqiptare”.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë Empty Re: Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë

Mesazh nga dajti modh Sun 4 Mar 2012 - 13:14

ta siguroj Tinen se po ishe mall i mire nuk te bien klientat ..
as nga ligjet e qeverise ste gjen gje .. celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë Empty Re: Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë

Mesazh nga Ariel Mon 5 Mar 2012 - 3:29

Amon se na e shpifen...ajo qe doli ke Zone e Lire e Canit bububu zhulse...nivel i ulet....te neveritej vetem nga e folmja...lene me shume ...
E ri mire ja kan bo...kaq e kane pak.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë Empty Re: Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Mar 2012 - 18:59

na ben me mos fol fare,po cbejn keta na e shpifen.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë Empty Re: Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë

Mesazh nga Arabela Sun 18 Mar 2012 - 2:47

tjera kund i ka rrenjet problemi,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë Empty Re: Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë

Mesazh nga Space Sun 18 Mar 2012 - 2:53

na e sqaro ate punen e lekeve te reja jane apo te vjetra :P
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë Empty Re: Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi