Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ish-luftëtarët, ankohen te Krasniqi   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ish-luftëtarët, ankohen te Krasniqi   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ish-luftëtarët, ankohen te Krasniqi

2 posters

Shko poshtë

Ish-luftëtarët, ankohen te Krasniqi   Empty Ish-luftëtarët, ankohen te Krasniqi

Mesazh nga Alberti Wed 7 Nov 2012 - 7:25

Ish-luftëtarët, ankohen te Krasniqi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, priti sot disa ish- pjesëtarë të ish-TMK-ës (ish- ushtarë të UÇK-së), të prirë nga Arsim Berisha. Ata folën për gjendjen e tyre të rëndë ekonomike në të cilën ndodhen, për shkak të mos punësimit që nga koha kur janë larguar nga TMK-ja.
Në takim me kryeparlamentarin Krasniqi, ish-pjesëtarët e TMK+së kërkuan zgjidhjen e çështjes së punësimit të tyre.

Kryekuvendari Krasniqi i dëgjoi me vëmendje ata, duke shprehu keqardhje për gjendjen e tyre ekonomike.

Ai theksoi se kërkesat e tyre do të përcillen në institucionet përkatëse, ka njoftuar Zyra për media dhe marrëdhënie me publikun e Kuvendit të Kosovës.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ish-luftëtarët, ankohen te Krasniqi   Empty Re: Ish-luftëtarët, ankohen te Krasniqi

Mesazh nga Anakonda Sun 11 Nov 2012 - 6:29

kan te drejt me u anku nga njona ane

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi