Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse un i respektoj prostitutat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse un i respektoj prostitutat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse un i respektoj prostitutat

+9
Tonii
Єямєℓiиdå
LaDescarada
Ariel
An0nim
tipi engjellor
Anakonda
T_o_n_i
WebMaster
13 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Vizitor Thu 26 Jul 2012 - 7:05

1. Prostitucioni eshte profesioni me i ndershem dhe i qarte/hapur.

2. Me gra/vajza te tjera nuk e di sesi do perfundoje lidhja, ndersa me nji prostitute gjerat jane te qarta.

3. Nga nji prostitute mund te kerkosh c'do gje qe nuk mund ta kerkosh tek nji femer tjeter.Kjo teme eshte me shume per meshkujt e ketij forumit. Nqs ka nai mashkull kuptohet. Megjithate edhe ju grate e maxhorances se ketij forumi jeni te mirepritura ne kete teme.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga WebMaster Thu 26 Jul 2012 - 7:16

E vertet iliziu qe eshte profesioni me vjeter ne bote mundesh te thuash po te jete i ndershem i kishin hapur me kohe shtepiat publike mo lal .Po secila femer mundet te zgjedhi punen qe deshiron ..Po te them me fakte qe ke nga ata femra qe e bejne se jan te detyruar ta bejne se perndryshe i kepusin koken ...Ku eshte ndershmeria ketu .me trego pak .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Vizitor Thu 26 Jul 2012 - 7:21

1. Shpit publike nuk hapen pasi figurat e atutoritetit kan frige se do prishen "bazat morale te shoqerise" nderkohe qe ne e kemi prejardhjen nga majmuni dhe seksin e kemi dhe instikt por dhe qef

2. Per ato qe e bejne me detyrim me vjen keq. Un po flas per ato qe e bejn per qef/sport.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga WebMaster Thu 26 Jul 2012 - 7:25

Epo tani titulli qe ke ven futet e gjith gjinia femerore domethene te gjitha ata qe bejne kete lloj profesioni ..Un te them nje dicka me fakte te them qe ka nga ata femra mo iliziu qe vuajne shpirterisht ..sepse nuk e bejne me deshire kete lloj profesioni .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Vizitor Thu 26 Jul 2012 - 7:28

o Klea, e vetmja gje qe duhet te kisha theksuar eshte qe ka nga ato qe e bejne vete dhe nga ato qe e bejn me detyrim. Por mos ja fut kot ke gjinia femerore pasi per grate po flasim. Gra te cilat bejne profesionin e prostitutes.

Ti tashi po me jep mua shmbuj negativ ne rastet kur femrat merren me detyrim. Kjo gje egziston ne Europen Lindore dhe ne Shqipri. Un po flas per prostituta klas 1000 dollare dita, qe ja fusin te gjitha top modeleve nga trupi dhe nga bukuria. Po flas per prostituta qe ka lezet me nejt dhe qe respektohen nga vendi i punes ku punojne. Keto gjehen me shume ne Europen perendimore.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga WebMaster Thu 26 Jul 2012 - 7:32

O iliri nuk dua te jap shembuj negativ lali po edhe ato qe thua ti jan te deturuar ta bejne pasi din te bejne vetem ate pune mo lali domethene shesin trupin per te bere nje jete te shthurur ne kete lloj menyre qe thua ti mo lal . Pse un i respektoj prostitutat 3189159776
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Vizitor Thu 26 Jul 2012 - 7:33

Hahaha. Po ketu te kishe dal direkt, tek inati, cmira dhe paragjykimi.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga WebMaster Thu 26 Jul 2012 - 7:35

Normale qe do dilja ketu mo lal si e don ti pergjigjen po qe jam dakort nuk jam dakort . Pse un i respektoj prostitutat 3189159776
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Vizitor Thu 26 Jul 2012 - 7:36

Ate ma priste mendja mu Klea qe te gjith ju femrat ne ket forum nuk do ishit dakort, un po pres te degjoj ca mendojn keta "meshkujt" e tjere ketu ne forum.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga T_o_n_i Thu 26 Jul 2012 - 9:03

me pak fjale i bie te falenderoj prindin femer qe me beri mashkull ...
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Vizitor Thu 26 Jul 2012 - 10:10

T_o_n_i shkruajti:me pak fjale i bie te falenderoj prindin femer qe me beri mashkull ...

Pse, sepse nuk te pelqejne prostitutat?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga WebMaster Thu 26 Jul 2012 - 10:45

ilirziu shkruajti:Ate ma priste mendja mu Klea qe te gjith ju femrat ne ket forum nuk do ishit dakort, un po pres te degjoj ca mendojn keta "meshkujt" e tjere ketu ne forum.

Te te bej nje pyetje un ty

Neser do ken familje keto Prostitutet kur te bejne femi edhe femija rritet si do i shpjegoi femis se cfar pune kam bere apo bej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Vizitor Fri 27 Jul 2012 - 5:16

Per ty psh kjo eshte dicka shume e turpshme, pasi kshu je formuar nga influenca e atyre qe rri dhe atyre qe degjon, por sikur te mendosh nji dit per veten tate, dhe kjo eshte nji SIKUR me germa te medhaja do e kuptosh qe nuk ka asnji gje te keqe nqs nji prostitute martohet dhe ben femije dhe ai femija merr vesh qe nena ka pas bere seks per leke.
Ai femije pastaj duhet te rritet si te doje vete dhe jo si te duan prinderit.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga WebMaster Fri 27 Jul 2012 - 5:20

Varet gjithmon ilirziu se si e mer edukaten femija lal thon gjithmon qe edukaten ta jep prinderi nuk lind Pse un i respektoj prostitutat 3189159776
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Vizitor Fri 27 Jul 2012 - 5:21

Kjo edukata ngatarrohet gjithmon me kontroll.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga WebMaster Fri 27 Jul 2012 - 5:25

Pershembull.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Vizitor Fri 27 Jul 2012 - 5:28

Pershembull kur i thua femijes tende "Mos u merr me ate vajze/djale pasi i ka prinderit e shthurur".Dhe e mbyll ne shpi.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 1:02

se kom imagjinu e tashi jom te lexu se njo si ti me respektu nje femer aq me shum nje prostitur dashka me kthe naj gjo mbrapsht :p :p :p

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga tipi engjellor Sun 18 Nov 2012 - 1:15

i ndershem mund te thuash kur eshte i hapur e po e din...a realisht eshte per te ardhur keq.....a qka me ba ku spo e dim se.....
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga An0nim Sun 18 Nov 2012 - 1:49

Prostitutat..prostitucioni!Profesioni me i vjeter ne bote!
Personalisht mendoj se duhet respektuar mungesa e koshences se tyre....jane femra qe nuk shohin pertej lekut !
Por ne fund te fundit jane njerez...me endrrat, deshirat dhe shqetesimet e tyre.
Nese do me duhesh te gjykoja...ose me mire te krahasoja nje Kujdes me nje prostitute..do t'i hiqja kapelen nje prostitute..ku**** qe bejne si te ndershme i kam verem.Por prape nuk me le ''injoranca'' ime qe prostitutat t'i quaj njesoj si vetja!Ndoshta u duka pak filozofik..por shpresoj te kuptohet ajo qe dua te them.


Edituar për herë të fundit nga Network në Wed 21 Nov 2012 - 2:36, edituar 1 herë gjithsej
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Ariel Tue 20 Nov 2012 - 3:45

Ooo respekt i modh se shef....liri demokraci....
Si kto qe jan ashiqare...dhe ato qe e bojn meceftas...per mu jane femra te ulta e pa dinjitet....ordinere qe smeritojne respekt.

Ju qe keni respekt do e merrnit nusen prostitute e te krijoni familje?

Po flasim sepse mendojme qe ekziston nje moral personal dhe familjar....Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga LaDescarada Tue 20 Nov 2012 - 4:03

Ariel shkruajti:Ooo respekt i modh se shef....liri demokraci....
Si kto qe jan ashiqare...dhe ato qe e bojn meceftas...per mu jane femra te ulta e pa dinjitet....ordinere qe smeritojne respekt.

Ju qe keni respekt do e merrnit nusen prostitute e te krijoni familje?

Po flasim sepse mendojme qe ekziston nje moral personal dhe familjar....


dkrt]LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 21 Nov 2012 - 2:24

Une nuk mundem ti respektoj vallai....
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Tonii Sun 23 Dec 2012 - 11:20

te flliqesh trupin me bajga eshte e neveritshme
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga EMI Sun 23 Dec 2012 - 11:24

Ato femra nuk kane rrespekt ndaj vetes tyre, ndaj trupit te tyre, e kshtu sbesoj qe as tjeret te kene rrespekt ndaj tyre, vete kanezgjedhur te mos jene te rrespektuara..
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Arian 123 Sun 23 Dec 2012 - 11:31

Profrsioni eshte i ndyre,por edhe ata jane njerze.Cdo njeri ka fatin e tije.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Xhan Sun 23 Dec 2012 - 11:35

un valla si respektoj hiq , nese me ka rruga andej ku ato punojn ,adin si mu kan dukur ,sikur dreqne e jo insane djallii
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Arian 123 Sun 23 Dec 2012 - 11:41

Valla Xhan kam qene ne nje prekthim ne Gjykaten e Hannoverit (Landgericht) ku gjykohej nje Kosovare,Vetem une e di se cfar kishte heq e shkreta.E kishin bere Kosovaret protistut me zorr.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Xhan Sun 23 Dec 2012 - 11:54

Arian 123 shkruajti:Valla Xhan kam qene ne nje prekthim ne Gjykaten e Hannoverit (Landgericht) ku gjykohej nje Kosovare,Vetem une e di se cfar kishte heq e shkreta.E kishin bere Kosovaret protistut me zorr.

valla bre Arian me zor vetem shpirtin munden me ma maren dikush se per ndryshe gje smundet mem bo nje koh te gjat dikush te pasurohet me trupin tim ,ncuk kurren e kurres , se pari ndikon familja kuptohet ...
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Arian 123 Sun 23 Dec 2012 - 11:57

Ke shume te drejte.Po me te be presion dikush se ta vrasim vellain ne Kosove,cfar kishe bere ti? (Tybe e strefkulla)
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Xhan Sun 23 Dec 2012 - 11:59

Arian 123 shkruajti:Ke shume te drejte.Po me te be presion dikush se ta vrasim vellain ne Kosove,cfar kishe bere ti? (Tybe e strefkulla)

jo jo morali eshte mbi te gjitha , net farohet krejt shpija se pa moral nuk jetohet , aiii po je sikur se ka thenen zoti edhe prap te mundon dikush nese don me thonen diqka qe te ul moralin ...
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Arian 123 Sun 23 Dec 2012 - 12:02

Ishalla nuk te ben vaki se zorri ben gjithcka.Une jam marre me shume perkthime te shipetareve dhe di raste kriminale qe me ti treguar thua nuk munden me qene te verteta.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Xhan Sun 23 Dec 2012 - 12:06

Arian 123 shkruajti:Ishalla nuk te ben vaki se zorri ben gjithcka.Une jam marre me shume perkthime te shipetareve dhe di raste kriminale qe me ti treguar thua nuk munden me qene te verteta.
per ate qe sme ka bo vaki edhe po flasi shlir ,,por menidmi im edhe vendimi im esht shum i qarte....
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Lazdrane Sun 23 Dec 2012 - 12:07

Kush more mi rrespektu prostitutat ato me mujt i djegi ka jan e ka sjan se mi rrespektu svjen shprehje hunter brucee
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Arian 123 Sun 23 Dec 2012 - 12:09

Lazdrane,profesioni i tyre eshte 2000 vjet i vjeter.Banu pak ma tolerante se i myte te shkretat. hihihi
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Xhan Sun 23 Dec 2012 - 12:11

atyreve edhe venin duhet me jav djegen vallahit hihihi hihihi hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Lazdrane Sun 23 Dec 2012 - 12:13

Arjani tullusum i kam me mujt i mbys se ketu ne Berlin dreqi i hangert edhe rrugve rrin me beso as si shikoj pasha zotin se tuga me vjen prej tyve hunter hunter hunter mos me pas ligj pa i kisha mbyt krejt si kisha lon hunter hunter djallii eeww
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Arian 123 Sun 23 Dec 2012 - 12:17

Hahahahaha sa mire qe nuk je ti Wowereit (Oberbürgermaester).
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Xhan Sun 23 Dec 2012 - 12:18

flowerss me mujt ne rym i shoh flowerss [QeSh]
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Arian 123 Sun 23 Dec 2012 - 12:20

Hahahahaha,cdo berr kur e ther varet per kames se vet themi ne Dibranet.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi