Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Madonna “hapet për martesën me Ritchie” në këngën e re People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Madonna “hapet për martesën me Ritchie” në këngën e re People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Madonna “hapet për martesën me Ritchie” në këngën e re

2 posters

Shko poshtë

Madonna “hapet për martesën me Ritchie” në këngën e re Empty Madonna “hapet për martesën me Ritchie” në këngën e re

Mesazh nga Emona Thu 8 Mar 2012 - 1:07

Madonna “hapet për martesën me Ritchie” në këngën e re 08-LA-SHOWBIZZ-MadonnaMaddona thuhet se është hapur për ish-bashkëshortin e saj, Guy Ritchie, në një këngë të albumit të saj të ri, teksti i së cilës është për martesën e saj të dështuar.

“The Material Girl” është martuar me regjisorin e filmave në vitin 2000, por janë ndarë në vitin 2008, ndërsa tani për superstarin thuhet të ketë përfshirë tekst të sinqertë për jetën e tyre bashkë në një këngë të quajtur “I Don't Give A...” për albumin e saj të ardhshëm MDNA.

Madonna këndon "I tried to be a good girl / I tried to be your wife / Diminished myself / And I swallowed my light / I tried to become all / That you expect of me / And if it was a failure / I don't give a..."

Agjenti i këngëtares Liz Rosenberg tha për kolumnën e thashethemeve, PageSix të New York Post: “Nuk e kam dëgjuar Madonnën të shpjegojë nëse teksti ishte autobiografik apo jo. Ajo nuk i shpjegon shpesh tekstet e këngëve të saj dhe ka pasur disa bashkëpunëtorë shkrimi. Unë mundem vetëm të konfirmoj që reagimet nga shtypi i muzikës të cilët e kanë dëgjuar albumin ishin shumë entuziaste. Dukej që ata e pëlqenin atë.”/knninfo/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Madonna “hapet për martesën me Ritchie” në këngën e re Empty Re: Madonna “hapet për martesën me Ritchie” në këngën e re

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 21:21

ou nje kenge per martese.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi