Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Asanzh i WikiLeaks bëhet moderator televiziv në Rusi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Asanzh i WikiLeaks bëhet moderator televiziv në Rusi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asanzh i WikiLeaks bëhet moderator televiziv në Rusi

2 posters

Shko poshtë

Asanzh i WikiLeaks bëhet moderator televiziv në Rusi Empty Asanzh i WikiLeaks bëhet moderator televiziv në Rusi

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 8 Mar 2012 - 5:03

Asanzh i WikiLeaks bëhet moderator televiziv në Rusi Julian-300x233Personi që tronditi diplomacinë e të gjithë botës me publikimin e kabllogrameve sekrete amerikane nëpërmjet ambasadave të tyre në mbarë botën, Julian Asanzh, do të jetë sërish në qendër të vëmendjes, duke pranuar një ofertë si moderator në televizionin rus, RT, një televizion që transmeton në gjuhën angleze, i themeluar nga Kremlini. Sipas “Associated Press”, 40-vjeçari Asanzh aktualisht është në arrest shtëpie në Britani dhe po përballet me mundësinë e ekstradimit në Suedi mbi akuzat se ka përdhunuar një grua dhe ka ngacmuar seksualisht një tjetër, do ta nisë shfaqjen e tij, një “Talk Show” me 10 episode, në muajin mars. Identiteti i të ftuarve të themeluesit të WikiLeaks nuk është bërë ende publik, por kryeredaktorja e RT, Margarita Simonyan, tha se “Ne jemi krenarë të transmetojmë projektin e ri të Julian Asanzh”. RT, “Russia Today”, është themeluar nga Kremlini në vitin 2005 dhe konsiderohet një televizion analog i CNN, në arritjen e shikueshmërisë në Europë.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asanzh i WikiLeaks bëhet moderator televiziv në Rusi Empty Re: Asanzh i WikiLeaks bëhet moderator televiziv në Rusi

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Mar 2012 - 18:54

paska marre fame keto kohe,..........
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi