Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Le të vrapojë pas jush People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Le të vrapojë pas jush People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Le të vrapojë pas jush

2 posters

Shko poshtë

Le të vrapojë pas jush Empty Le të vrapojë pas jush

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 9 Mar 2012 - 8:14

Le të vrapojë pas jush F.0309011103751_mDëshironi ta mahnitni të dashurin tuaj? Afrojani kënaqësinë e gjuetisë dhe nuk do t’ju largojë nga mendja.
Ruajeni zemrën tuaj

Sado që i dashuri juaj ta tund botën tuaj, rezistoni të mos i hapeni menjëherë dhe t’i dorëzoheni plotësisht.

E para: Nëse e kupton se po “çmendeni” pas tij, atëherë do t’ia merrni kënaqësinë e gjuetisë, që është njëra nga arsyet pse nuk pushon së telefonuari ose së ftuari.

E dyta: Nëse menjëherë filloni të shprehni kujdes të tepërt ndaj tij, atëherë ai do të frikësohet, saqë me kalimin e kohës do të bëheni njëra nga ato vajzat që ngjiten për mashkullin e tyre si çamçakëzi për këpucë.

Bëhuni e pashmangshme

Fillimisht, pa dyshim, me të dashurin tuaj do të komunikoni me e-mail ose me porosi sms. Shfrytëzojeni këtë, luani dhe përpiquni që fjalët tuaja të kenë edhe kuptim të fshehtë.

Meshkujt duan pak mëlmesa djegëse gjatë komunikimit, prandaj lirisht ngacmojeni dhe nxiteni. Për çfarë do të bisedoni, me kënaqësi do t’i përgjigjet lojës. Shfrytëzojeni gjuhën e trupit:

Ndoshta tingëllon pak si vulgare, porse gjithherë duhet pasur në dispozicion disa lëvizje të mira që janë me ndikim: për shembull mund t’i mbështetni duart në ije ose në bel. Mashkulli këtë do ta marrë si shenjë se dëshiroi që edhe ai t’ju prekë dhe si mesazh se jeni shumë sensuale.

/Telegrafi/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Le të vrapojë pas jush Empty Re: Le të vrapojë pas jush

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Mar 2012 - 21:33

Keshilla teper interesante sidomos ajo e para.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi