Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
edhe un midis jush.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
edhe un midis jush.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

edhe un midis jush....

+6
dajti modh
WebMaster
Xhan
Maksi
il conte
ajovajza
10 posters

Shko poshtë

edhe un midis jush.... Empty edhe un midis jush....

Mesazh nga ajovajza Sun 2 Dec 2012 - 0:56

pershedetje quhem adriana jetoj ne itali, shpresoj te ja kaloj sa me mire me ju. [You must be registered and logged in to see this image.]

ajovajza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 6
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 01/12/2012
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

edhe un midis jush.... Empty Re: edhe un midis jush....

Mesazh nga il conte Sun 2 Dec 2012 - 0:58

Pershendetje Adriana ...dhe mire se erdhe ne shoqerine tone....

Rokin ku e ke ....?? :p .(shaka)
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

edhe un midis jush.... Empty Re: edhe un midis jush....

Mesazh nga ajovajza Sun 2 Dec 2012 - 1:04

:P roki gjiro neper bote

ajovajza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 6
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 01/12/2012
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

edhe un midis jush.... Empty Re: edhe un midis jush....

Mesazh nga il conte Sun 2 Dec 2012 - 1:08

ajovajza shkruajti::P roki gjiro neper bote

Hahhahaha.......kue vjen ketej nga ne ai ..ti marrim nje autograf.... je farewww je farewww je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

edhe un midis jush.... Empty Re: edhe un midis jush....

Mesazh nga ajovajza Sun 2 Dec 2012 - 3:10

e pyeta me tha zdu tani per tani.....ok i thash si te duash ne na lusin [You must be registered and logged in to see this image.]

ajovajza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 6
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 01/12/2012
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

edhe un midis jush.... Empty Re: edhe un midis jush....

Mesazh nga Maksi Sun 2 Dec 2012 - 3:13

mire se erdhet midis nesh argetim te kendshem
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

edhe un midis jush.... Empty Re: edhe un midis jush....

Mesazh nga ajovajza Sun 2 Dec 2012 - 3:42

faleminderit

ajovajza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 6
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 01/12/2012
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

edhe un midis jush.... Empty Re: edhe un midis jush....

Mesazh nga Maksi Sun 2 Dec 2012 - 3:45

ngarko nje foto ajovajza qe te kesh nje profil me te plote
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

edhe un midis jush.... Empty Re: edhe un midis jush....

Mesazh nga Xhan Sun 2 Dec 2012 - 3:48

ajovajza te pershendes e mir se erdhee ne mesin ton , uroj argetim sa met kendeshem se bashku LULE
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

edhe un midis jush.... Empty Re: edhe un midis jush....

Mesazh nga WebMaster Sun 2 Dec 2012 - 6:22

Ajo vajza mire se erdhe ne forum edhe te uroj argetim te kendshem ne mesin tone


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

edhe un midis jush.... Empty Re: edhe un midis jush....

Mesazh nga ajovajza Sun 2 Dec 2012 - 8:56

shume faleminderit te gjithve

ajovajza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 6
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 01/12/2012
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

edhe un midis jush.... Empty Re: edhe un midis jush....

Mesazh nga dajti modh Sun 2 Dec 2012 - 8:58

Mire se erdhe Taljone
te pelqejn lulet LULE
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

edhe un midis jush.... Empty Re: edhe un midis jush....

Mesazh nga bekimi Sun 2 Dec 2012 - 8:59

mir se erdhe ne mesin ton ajovajza [You must be registered and logged in to see this image.]

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

edhe un midis jush.... Empty Re: edhe un midis jush....

Mesazh nga Darius Sun 2 Dec 2012 - 13:07

Mire se erdhe ?
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

edhe un midis jush.... Empty Re: edhe un midis jush....

Mesazh nga Alberti Mon 3 Dec 2012 - 10:36

Mire se ke ardh.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

edhe un midis jush.... Empty Re: edhe un midis jush....

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:33

kalofsh sa me bukur

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

edhe un midis jush.... Empty Re: edhe un midis jush....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi