Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une Per Ty.... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une Per Ty.... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Une Per Ty....

+73
bekimi
Xhan
Shkembi
Anakonda
zymer
Єямєℓiиdå
V-I-P
Aяtємιѕα
tipi engjellor
Dori_sweet
leta
dajti modh
Space
ak-47
Maksi
esmerina
Arabela
kasperi
Poeti Dhimbjes
Gjeto Gjetani
pexha
alketa-fr
albushi
bobi 10
Erza
LaDescarada
Binni
**Jeta**
mentor
Emona
shqiponjia
Polici
NIKO
felix
Alberti
LADY D
Te-Li
ERMAL
Erjona gerl
sycka
koli852
Shaban Cakolli
fidani
Roksana
Gerushi
Vig-ana
krushku
Neta E
gorgona
Gangsta
OLAS
matilde
naploni
Erika
feneri
qershicka
leona
SUZI
dorina
Miti
turkesha
kleopatra
Kavaljeri
jorind
zafina
mela
rifati
miralda
T_o_n_i
WebMaster
Vellai
Gjakush Tana
Aristogata
77 posters

Faqja 2 e 18 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 14 Sep 2009 - 20:53

First topic message reminder :

une per ty mendoj mire Une Per Ty.... - Faqe 2 Icon_biggrin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga T_o_n_i Sat 19 Sep 2009 - 9:08

te kisha ftuar ne nje vallezim
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Sep 2009 - 9:09

une per ty viola do bej dasemmm
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga zafina Sat 19 Sep 2009 - 9:18

Un per ty jam nje shoqe
zafina
zafina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 484
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Sep 2009 - 9:19

une per ty jam nji mik
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Sep 2009 - 9:39

une per ty asgje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga jorind Sat 19 Sep 2009 - 9:56

un per ty respekte
jorind
jorind
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 186
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/09/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Sep 2009 - 20:13

un per ty ste njof
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Sep 2009 - 20:15

une per ty kam mendimet me te mira Une Per Ty.... - Faqe 2 Icon_biggrin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Sep 2009 - 20:30

un per ty do te vi te vizitoj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Sep 2009 - 20:43

une per ty po pres me padurim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 2:28

un per ty se di qka jam
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 2:29

un per ty po vuj Une Per Ty.... - Faqe 2 Icon_sad
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Kavaljeri Mon 21 Sep 2009 - 2:33

Un per ty kam falenderime se me perkrah Viola [You must be registered and logged in to see this image.]
Kavaljeri
Kavaljeri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne endrren e saj
Postime Postime : 1481
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 2:36

un per ty jam nje mike qe do te perkrah gjithmon
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Kavaljeri Mon 21 Sep 2009 - 2:38

Un per ty do jem gjithashtu nje mik tek i cili mund te mbeshtetesh ne c'do lloj problemi pa hezituar.......
Kavaljeri
Kavaljeri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne endrren e saj
Postime Postime : 1481
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga kleopatra Mon 21 Sep 2009 - 3:12

un per ty kam rrespekt
kleopatra
kleopatra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tiran
Postime Postime : 467
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Garat me makina

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga turkesha Mon 21 Sep 2009 - 3:28

un per ty te uroj te jesh e lumtur me familjen tende
turkesha
turkesha
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 13
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 3:59

un per ty do jem shoqe e mir
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 4:05

UNE PER TY JETOJ
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 4:45

un per ty jam nje shoqe Une Per Ty.... - Faqe 2 Icon_biggrin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Miti Mon 21 Sep 2009 - 4:48

Une per ty jam nje ta dua te miren dhe kam respket
Miti
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 40

http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 5:32

un per ty jam shoqe e mir dhe ek respektin tim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga dorina Mon 21 Sep 2009 - 5:33

un per ty kam rrespekt
dorina
dorina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne ferr te zi
Postime Postime : 54
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Miti Mon 21 Sep 2009 - 5:35

une per ty gjithashtu respekt edhe pse ste njo?
Miti
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 40

http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 6:17

un per ty do jem mike e mir Une Per Ty.... - Faqe 2 Icon_biggrin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Miti Mon 21 Sep 2009 - 6:21

Une per ty do jem shok i mir
Miti
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 40

http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga SUZI Mon 21 Sep 2009 - 6:36

bej edhe budallallekun me te madh

SUZI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lost in a fairytale
Postime Postime : 1495
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Aristogata Mon 21 Sep 2009 - 8:10

un per ty kam dhen besimin tim
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 8:12

une per ty mendoj mire
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vellai Mon 21 Sep 2009 - 8:28

une per ty do behem me i mire se cjam [You must be registered and logged in to see this image.]
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 8:54

une pet ty po luaj mendsh ahahhaha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga WebMaster Mon 21 Sep 2009 - 8:54

un per ty ha pul te pjekur mi [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 8:56

Une Per Ty.... - Faqe 2 147836 une per ty cmendem krejt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vellai Mon 21 Sep 2009 - 8:56

une per ty nuk do mesoj anglishte [You must be registered and logged in to see this image.]
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Tue 22 Sep 2009 - 0:52

viola shkruajti:un per ty po vuj Une Per Ty.... - Faqe 2 Icon_sad


gjithashtu edhe une vuaj per tyyyy shummm
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Tue 22 Sep 2009 - 1:27

une per ty kam shum respekt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Tue 22 Sep 2009 - 1:34

une per ty viola me thuj tani do nis tek ty do rrezikoj gjdo gje vetem te kem tek ti


per ty moter kam dashuri motreee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga WebMaster Sat 3 Oct 2009 - 8:55

un per ty kam shum rrespekt edhe te kam vella
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 8:57

une per ty i thyj ter ne mes Une Per Ty.... - Faqe 2 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga WebMaster Sat 3 Oct 2009 - 8:58

un per ty bej [You must be registered and logged in to see this image.] sma ndjen fare [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 2 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 18 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi