Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une Per Ty.... - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une Per Ty.... - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Une Per Ty....

+73
bekimi
Xhan
Shkembi
Anakonda
zymer
Єямєℓiиdå
V-I-P
Aяtємιѕα
tipi engjellor
Dori_sweet
leta
dajti modh
Space
ak-47
Maksi
esmerina
Arabela
kasperi
Poeti Dhimbjes
Gjeto Gjetani
pexha
alketa-fr
albushi
bobi 10
Erza
LaDescarada
Binni
**Jeta**
mentor
Emona
shqiponjia
Polici
NIKO
felix
Alberti
LADY D
Te-Li
ERMAL
Erjona gerl
sycka
koli852
Shaban Cakolli
fidani
Roksana
Gerushi
Vig-ana
krushku
Neta E
gorgona
Gangsta
OLAS
matilde
naploni
Erika
feneri
qershicka
leona
SUZI
dorina
Miti
turkesha
kleopatra
Kavaljeri
jorind
zafina
mela
rifati
miralda
T_o_n_i
WebMaster
Vellai
Gjakush Tana
Aristogata
77 posters

Faqja 3 e 18 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 14 Sep 2009 - 20:53

First topic message reminder :

une per ty mendoj mire Une Per Ty.... - Faqe 3 Icon_biggrin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 9:14

une per ty hap luften e tret boterore Une Per Ty.... - Faqe 3 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga WebMaster Sat 3 Oct 2009 - 9:15

[You must be registered and logged in to see this image.] hahahahaha un per ty sle kem njeriu te afrohet se do tmar per vellain


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga leona Sat 3 Oct 2009 - 9:17

un per ty te jap fishen time te internetit mos te kesh probleme
leona
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 9:17

Une Per Ty.... - Faqe 3 245204 une per ty behem kunat,por me mire te kam motrushe Une Per Ty.... - Faqe 3 539248
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga WebMaster Sat 3 Oct 2009 - 9:21

un per ty do te them vellai te mari ne tel mi [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 9:22

une per ty i flas me ore atij Une Per Ty.... - Faqe 3 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga WebMaster Sat 3 Oct 2009 - 9:22

[You must be registered and logged in to see this image.] un per ty do i them te behet vigan mi [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 9:24

une per ty se nderroj me asnje mi Une Per Ty.... - Faqe 3 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga qershicka Sat 3 Oct 2009 - 11:29

Une per ty edhe yjet e qiellit i zbrisja...vetem per ty...
Une per ty edhe lumenjt e rruges i ndalja ...vetem te vija tek ty
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga feneri Sat 3 Oct 2009 - 11:37

qershicka shkruajti: Me leje ta bej nje moderim! Se ti poete qenke !Une per ty edhe yjet e qiellit i zbrisja...
i beja , gjerdan te perjetshem - per dashuri!

Une per ty edhe lumenjt e rruges i ndalja ...
vetem te vija te jetoj me ty
feneri
feneri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 556
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 12:20

une per ty do te behem hije ku ti te mbulohesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 21:06

Un per ty do jem gjithmon kjo qe isha deri tani!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 21:59

viola shkruajti:Un per ty do jem gjithmon kjo qe isha deri tani!

kjo qe je je mjaft per muaaaa edhe une per ty jam ky qe jamm
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 22:05

une per ty jam dobesuar Une Per Ty.... - Faqe 3 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 22:09

per mua ske nevojjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 22:10

une per ty po pres
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 22:14

ske pse prit ti per muaa, ik vashdooo


une per tyyy do bej dasem em violennn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 22:16

Une Per Ty.... - Faqe 3 147836 une per ty kumbare ne dasem pra
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 22:17

vera shkruajti:Une Per Ty.... - Faqe 3 147836 une per ty kumbare ne dasem pra


ke pyet violen per kumbare qe kerkon tii


une qe tani te them jooo, se ty te takon vendi i motres tek viola
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 22:19

une per ty e kumbare e moter,si te deshironi ju te dy behem une Une Per Ty.... - Faqe 3 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Erika Sat 3 Oct 2009 - 22:28

une per ty u befsha kurban [You must be registered and logged in to see this image.]
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 22:30

une per ty xhuxhja jote e preferuar Une Per Ty.... - Faqe 3 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Erika Sat 3 Oct 2009 - 22:31

[You must be registered and logged in to see this image.] un per ty do le dhe mbreterin xhuxhja ime e preferuar
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga naploni Sat 3 Oct 2009 - 22:34

une per ty kisha shit lopen
naploni
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 22:35

e un vicin Une Per Ty.... - Faqe 3 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga naploni Sat 3 Oct 2009 - 22:39

po ne vici i imi eshte ,, se une ta kom dhon..

qe kshu per ty sta kisha lon jo.. (me me shit vicin)..
naploni
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga mela Sat 3 Oct 2009 - 23:05

une per ty e shkoj deri ne kine dhe kthehem prap [You must be registered and logged in to see this image.]
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 23:08

une per ty vras njeri Une Per Ty.... - Faqe 3 392160
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Erika Sun 4 Oct 2009 - 0:22

une per ty ha 10000 cokolata ne sekond [You must be registered and logged in to see this image.]
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga matilde Sun 4 Oct 2009 - 0:24

un per ty ste njoh akoma po te pershendes
matilde
matilde
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 22
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sun 4 Oct 2009 - 23:43

une per ty ndjej shummmmm
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sun 4 Oct 2009 - 23:54

UNE PER TY MENDOJ SHUMM
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga OLAS Wed 7 Oct 2009 - 9:59

UNE PER TY [You must be registered and logged in to see this image.]
OLAS
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Oct 2009 - 10:00

un per ty merzitem shum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga OLAS Wed 7 Oct 2009 - 10:02

UN PER TY KAM SHUM RESPEKT
OLAS
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga WebMaster Wed 7 Oct 2009 - 10:03

un per ty kam rrespekt


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga T_o_n_i Wed 7 Oct 2009 - 10:04

sikurse edhe un per ty Klea
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga OLAS Wed 7 Oct 2009 - 10:05

UN PER TY KAM SHUM [You must be registered and logged in to see this image.] SHUM RESPEKT
OLAS
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga T_o_n_i Wed 7 Oct 2009 - 10:05

un per ty mbledh gjitha yjet ne qiell e ti dhuroj ty
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga OLAS Wed 7 Oct 2009 - 10:07

UN PER TY THEM FALEMINDERIT [You must be registered and logged in to see this image.]
OLAS
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 3 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 18 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi