Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Adelina Ismaili në Festivalin Internacional të klipit në Francë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Adelina Ismaili në Festivalin Internacional të klipit në Francë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adelina Ismaili në Festivalin Internacional të klipit në Francë

2 posters

Shko poshtë

Adelina Ismaili në Festivalin Internacional të klipit në Francë Empty Adelina Ismaili në Festivalin Internacional të klipit në Francë

Mesazh nga Emona Sun 25 Mar 2012 - 5:57

Adelina Ismaili përsëri arrin të jetë e para shqiptare që depërton në nivelet më të larta të show-biznesit europian. Projekti ndërkombëtar i pop divës shqiptare, kënga dhe klipi “I love you more”, po vazhdon suksesin më të madh në Francë, transmeton portal Koha.

Kënga dhe klipi “I love you more” është bërë pjesë e festivalit prestigjioz të klipit “Protoclip”. Ky lajm vjen pikërisht në kohën kur këngëtarja e njohur po përgatitet intensivisht në përfundimin e projekteve të tjera, të cilat si destinacion kanë tregun e huaj por dhe atë shqiptar. Albumi i saj vazhdon të mbahet në fshehtësi të plotë nga kompania europiane, e cila menaxhon prej 3 vitesh karrierën ndërkombëtare të Adelina Ismailit. Nominimi në këtë festival katapulton konkurruesit në mesin e yjeve botërorë.

Vitin e kaluar pjesë e këtij festivali kanë qenë emra të mëdhenj, si Rihanna, Beyonce, David Guetta, Lady Gaga e shumë të tjerë. Këtë vit pjesë e listës së pjesëmarrësve për herë të parë është edhe klipi i pop divës shqiptare Adelina Ismaili, që garon përkrah emrave të njohur të mbarë botës./knninfo/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adelina Ismaili në Festivalin Internacional të klipit në Francë Empty Re: Adelina Ismaili në Festivalin Internacional të klipit në Francë

Mesazh nga Anakonda Mon 26 Mar 2012 - 5:03

eshte nje kenge e lezetshme,edhe pse ket kengetare se duroj dot.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi