Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Krizë në lidhjen e Getit, reperi ndahet nga e fejuara Florenta People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Krizë në lidhjen e Getit, reperi ndahet nga e fejuara Florenta People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krizë në lidhjen e Getit, reperi ndahet nga e fejuara Florenta

2 posters

Shko poshtë

Krizë në lidhjen e Getit, reperi ndahet nga e fejuara Florenta Empty Krizë në lidhjen e Getit, reperi ndahet nga e fejuara Florenta

Mesazh nga Emona Sun 25 Mar 2012 - 7:54

Shtatë muajt e lidhjes së dashurisë së reperit Getoar Selimi me bukuroshen Florenta Islami kanë mbaruar! Ishte fundi i muajit gusht 2011 kur u raportua se në një cermoni shumë luksoze me shumë të ftuar në mesin e tyre më shumë miq të reperit dhe familjarë të tij, ishte bërë ceremonia e fejesës së Getoarit me Florentën, ku organizatore e festës kishte qenë pikërisht e ëma e Getit.

Ashtu siç raportuan për fejesë, këtë rradhë programe të ndryshme televizive bazuar në disa statuse që e fejuara e Getit, Florenta kishte lënë në Twitter, tregojnë se në lidhjen e çiftit po përjetohet një krizë e cila ka rezultuar me ndarje, pasi në profilin e saj ka larguar të gjitha fotot të cilat i ka pasur së bashku me Getin, ndërsa njejtë ka vepruar edhe reperi në profilin e tij në facebook.

Arsyet për këtë krizë dhe ndarje nuk dihet, por ishte përfolur edhe gjatë fejesës se Geti nuk kishte ftuar asnjë kolege të tij këngëtare në festë pasi shumicën prej tyre i kishte pasur të dashura me çka Florenta i’a kishte ndaluar ftesat në adresë të tyre, kurse si arsye tjetër që mund të llogaritet janë dhe provokimet e shumta që femra të ndryshme dhe fanse i bëjnë Getit gjatë koncerteve, siç janë rastet kur ata fotografohen me reperin.

Mediat televizive kanë raportuar se bazuar në statuset e Florentës në të cilat shkruan se ‘’Dëshiron të kthehet në Florentën e vjetër’’, ‘’S’ka më kthim baby’’ e shumë fjali të ngjajshme të cilat çonin shumë dyshimet se mes saj dhe Getit, lidhja kishte përfunduar! Ne kontaktuam me një mike të Florentës, e cila insistonte që ata të dy janë akoma bashkë, ndërsa deklarata publike nga çifti akoma nuk ka.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krizë në lidhjen e Getit, reperi ndahet nga e fejuara Florenta Empty Re: Krizë në lidhjen e Getit, reperi ndahet nga e fejuara Florenta

Mesazh nga Anakonda Mon 26 Mar 2012 - 4:58

Sa me bohet qejfi,tu msha ky kengetaret e mi te preferuar Pff mos me merz
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi