Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bikinit buzëqeshin në trupin e Anxhelas People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bikinit buzëqeshin në trupin e Anxhelas People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bikinit buzëqeshin në trupin e Anxhelas

2 posters

Shko poshtë

Bikinit buzëqeshin në trupin e Anxhelas Empty Bikinit buzëqeshin në trupin e Anxhelas

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 26 Mar 2012 - 6:19

Kur është puna për modelim në bikini, Angela Martini është princesha e tyre. Pasi ka krijuar linjën e saj për veshje të brendshme, çdo bikini që vishet nga Angela duket se buzëqesh në trupin e saj.Pasi u bë e njohur nëpër sfilata të ndryshme të modës, ku defiloi me kreacione të Sports Illustrated Swimsuit, Angela vendosi të fillojë linjën e saj të modës.GlobalGrind e ka pyetur kohëve të fundit atë se si i erdhi inspirimi për të krijuar një linjë të re, që quhet “Angela Martini Bikinis” dhe si do ia dalë në këtë debtim të saj në modë, kur dihet se ka konkurrencë të madhe – sidomos në bikini.“Kryesisht janë ngjyrat e bardha dhe të zeza, të cilat janë klasike. Është shumë e vështirë për të gjetur bikini me ngjyrë të zezë apo të bardhë. E bardha nuk është edhe aq klasike në stil, por vazhdon të jetë seksi dhe për këtë arsye kam zgjedhur ngjyrën e bardhë dhe të zezë para ngjyrave të tjera”, thotë për Global Angela. Sipas modeles shqiptare, kjo mjafton që të kemi bikini, të cilat kërkohen shpesh nga femrat.“Për mua mjafton që të dukeni bukur në bikini. Ndonjëherë kombinoj edhe ngjyra të tjera, por krejtësisht sipas shijes time”.
Pavarësisht se ka hapur linjë të veten të modelimit, ajo ende vazhdon të marrë pjesë nëpër sfilata, sidomos ato të veshjeve të brendshme.
“Ende bëj modelim për të tjerët, sidomos për veshje të brendshme, por kur e bëj këtë, e bëj si projekt ndaras nga kompania. Jam krenare me firmën time ‘Martini Corporation’. Përpara nuk kam pasur ide se si funksionojnë këto gjëra. Mendoja se i merr bikinit dhe bën fotografi, por tani kam mësuar shumë se si shkojnë gjërat”.
Angela thotë se për dizajnet e saj ka frymëzime të ndryshme që vinë kryesisht nga filmat.
“Ishte filmi i vjetër James Bond, një film i vjetër që më frymëzoi për ngjyrat e bardha dhe të zeza. Ishte thjesht një ide e cila bëri që unë të punoj më shumë për material cilësor për të pasur një stil unik për momentin të bikinive”, thotë ajo.
Kurse kur pyetët se cilat vende dëshiron t’i vizitojë me shpesh për të pozuar, Angela thotë: “Saint Tropez, Miami, Capri dhe Shqipëria”.Bikinit buzëqeshin në trupin e Anxhelas Angelamartini1-560x298
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bikinit buzëqeshin në trupin e Anxhelas Empty Re: Bikinit buzëqeshin në trupin e Anxhelas

Mesazh nga Anakonda Tue 27 Mar 2012 - 3:54

ta heqka trurin me thon te drejten.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi