Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Heshtje ne nje nate vetmie . People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Heshtje ne nje nate vetmie . People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heshtje ne nje nate vetmie .

4 posters

Shko poshtë

Heshtje ne nje nate vetmie . Empty Heshtje ne nje nate vetmie .

Mesazh nga infermiere* Tue 27 Mar 2012 - 8:55

U merzit merzitja ime pa ty duke ndenjur kot :-/


Edituar për herë të fundit nga bobi 10 në Tue 27 Mar 2012 - 9:06, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : Bobi 10)

infermiere*
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/03/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Heshtje ne nje nate vetmie . Empty Re: Heshtje ne nje nate vetmie .

Mesazh nga bobi 10 Tue 27 Mar 2012 - 9:13

[You must be registered and logged in to see this link.]Sa e frikshme si fjale,aq po e mallkim,,,,,,,,

Vetmia ndikon ta gjejme veten,por jo gjithmone.

Heshtja e nje nate te vetme,,,,,,

E krijojme nje dialog te thelle me apo pa dashje i drejtohet ajo vetmise,edhe sepse te dyja jemi te denuaraa.

S'na lejohet buzeqeshja,por vetem merzitia.

S'na lejohet e te tregojme pakez shume pakez dashuri,sepse bie ndesh me ligjet tona te nje kushtetute te ndertuar nga vete karakteri yne e ne vend te saj ka e lot.

S'na lejohet te kemi pak humor sepse serish quhemi te cmendur,se ne vetmi s'ka humor,edhe ne heshtje ka vec mendime.

Po,,,,,,,,,

Ne kete dialog te dy heshtja me vetmine mbyllen kapitullin e izolimit mes veti!!!Ky kur ndodh gjithmone quhet e mallkim
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Heshtje ne nje nate vetmie . Empty Re: Heshtje ne nje nate vetmie .

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 27 Mar 2012 - 12:46

Heshtje ne nje nate vetmie...
E c'fare tjeter mundet te jete ndryshe, ne nje nate vetmie,
kur nuk eshte as e para dhe as e fundit, ne jeten time!?
I flas heshtjes sepse kam nevoje t'ja hap zemren dikujt e t'ja
tregoj dhimbjen qe po m'a vret kaq shume shpirtin tim, por
ajo s'me degjon.
C'do sekonde, c'do minute dhe c'do ore qe kalon, heshtja sikur
thellohet me shume perreth meje, gjersa vjen nje moment kur
edhe une behem krejtesisht i heshtur ne vetvehte.
Heshtja me veshtron mua, e une veshtroj heshtjen.
Nuk shkembejme as edhe nje fjale te vetme, por gjithsesi arrijme
te merremi vesh shume mire me njeri tjetrin.
Per cudi behemi shoke shume te ngushte dhe nuk deshirojme qe
askush te n'a futet ne mes...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Heshtje ne nje nate vetmie . Empty Re: Heshtje ne nje nate vetmie .

Mesazh nga Anakonda Wed 28 Mar 2012 - 18:23

u merzita duke menduar dhe duke lotuar per ty,ne vend qe te te kem prane meje.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Heshtje ne nje nate vetmie . Empty Re: Heshtje ne nje nate vetmie .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi