Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te duash ne heshtje! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te duash ne heshtje! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te duash ne heshtje!

4 posters

Shko poshtë

Te duash ne heshtje! Empty Te duash ne heshtje!

Mesazh nga WebMaster Tue 2 Apr 2013 - 0:56

Te duash ne heshtje nuk eshte gje e re!!!!!!! A mund te duash perjetesisht ne heshtje??????? Kjo po qe do te ishte dashuri.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te duash ne heshtje! Empty Re: Te duash ne heshtje!

Mesazh nga Sweetheart Tue 2 Apr 2013 - 4:22

Jo s'mendoj ashtu, dashuria nuk eshte egoiste, ajo duhet te shprehet dhe te ndahet ne menyrat me te mundshme!
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 103

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te duash ne heshtje! Empty Re: Te duash ne heshtje!

Mesazh nga Arian 123 Tue 2 Apr 2013 - 5:25

Ne heshtje quhet sympathi.Dashuria nuk mund te rri ne heshtje.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te duash ne heshtje! Empty Re: Te duash ne heshtje!

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:17

e dua ne heshtje sepse nje si ai smund trrij me mua
pasi i perkasim dy boteve qe kurr ska per tu bashkuar
ai donzhguani aventurave ndersa un liber i mbyllur i koduar

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te duash ne heshtje! Empty Re: Te duash ne heshtje!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi