Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ermali dhe Ami festojnë 30-vjetorin! Ja detajet e festës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ermali dhe Ami festojnë 30-vjetorin! Ja detajet e festës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ermali dhe Ami festojnë 30-vjetorin! Ja detajet e festës

2 posters

Shko poshtë

Ermali dhe Ami festojnë 30-vjetorin! Ja detajet e festës Empty Ermali dhe Ami festojnë 30-vjetorin! Ja detajet e festës

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 1 Apr 2012 - 8:04

TIRANË- Ky muaj që po lëmë pas ka qenë i veçantë për familjen Mamaqi. Ermali dhe Ami kanë ndryshuar prefiks, duke mbushur kështu 30 vite jetë. Ndonëse s’kanë lindur në të njëjtën ditë, diferenca në kohë mes të dyve është shumë e vogël, ndaj dhe kanë vendosur që të organizojnë një festë të përbashkët. Një dasmë e dytë, me miqtë më të afërt, plot ngjyra e momente gazmore, muzikë të mirë e pije pafund. E tillë ka qenë festa e ditëlindjes së dy prej personazheve më të dashur të showbiz-it. S

iç mund ta merrni me mend, në festë ishin të ftuar shumë personazhe publikë, të cilët veç urimeve për çiftin kanë sjellë edhe dhurata të kushtueshme. Sapo hyje në ambientin ku zhvillohej festa të binte në sy një kënd i mbushur me çanta të mëdha kartoni e lule shumëngjyrëshe, të kombinuara në buqeta e kompozime të ndryshme. Mbrëmja s’kishte të mbaruar dhe ato që e bën më interesante atë ishin momentet e shënjuara nga personazhe të dashur të publikut.

“PORTOKALLI” VS “APARTAMENTI 2XL”
Herë si miq, e herë si rivalë aktorët e dy varianteve të humorit në Shqipëri janë takuar e kanë shkëmbyer batuta me njëri-tjetrin. Megjithatë në këtë festë nuk kanë munguar as vështrimet vëngër e as ironitë për formatet rivale…Lufta vazhdon dhe fituesin e shpall vetëm publiku.

TURI DHE ORINDA JANË BASHKË
Ndonëse këto dy javë thashethemet për një ndarje mes tyre kanë pushtuar faqet e gazetave rozë, Turi dhe Orinda kanë qenë bashkë në festën e organizuar nga çifti Mamaqi me rastin e 30 vjetorit të lindjes. Një përgjigje kjo për të gjithë ‘gojët e liga’ që kanë përfolur prishjen e marrëdhënies mes të dyve. Gjatë festës, mes shumë emrave që mbajtën fjalën ishte edhe Turi, i cili siç treguan të ftuarit realizoi puntatën e një emisioni. Aq gjatë foli.

TORTA
Një nga gjërat më të veçanta të mbrëmjes ishte padyshim edhe torta. Në të veç portreteve komike të çiftit shkruhej Ami + Ermali = 60 vjeç.

KËNGËT
Në festë kishte padyshim edhe shumë këngëtarë të ftuar, mes të cilëve do të veçonim interpretimin e këngës “Pa ty” nga Elvana Gjata, që për shumë nga të ftuarit pas tortës, ishte një nga pikat më kulminante të mbrëmjes. Në skenë performuan edhe këngëtarë të tjerë si: Gena, grupi “Burn”, Gaz Paja, etj.
(el.me/Bluetooth/BalkanWeb)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ermali dhe Ami festojnë 30-vjetorin! Ja detajet e festës Empty Re: Ermali dhe Ami festojnë 30-vjetorin! Ja detajet e festës

Mesazh nga Anakonda Mon 2 Apr 2012 - 1:28

edhe 130 ne te ardhmen
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi