Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arditi zbulon detajet e ardhjes së Gymysh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arditi zbulon detajet e ardhjes së Gymysh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arditi zbulon detajet e ardhjes së Gymysh

2 posters

Shko poshtë

Arditi zbulon detajet e ardhjes së Gymysh Empty Arditi zbulon detajet e ardhjes së Gymysh

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 1 Dec 2011 - 4:17

Është zhvilluar të dielën finalja e festivalit të muzikës moderne shqiptare “Kënga Magjike” dhe ashtu sikurse edicionet e kaluara nuk munguan befasitë.Aktorja Songul Oden e njohur si “Gymysh” nga seriali i njohur që shfaqej në televizionet shqiptare, ka qenë partnerja e Ardit Gjebresë për natën finale të Këngës Magjike, ndërsa për Panoramën Arditi nuk nguroi të zbulonte detajet e ardhjes së “Gymyshit”.“Unë kurrë nuk e kam shikuar telenovelën “Gymysh”, sepse nuk kam kohë, por kudo që kam shkuar, flisnin për të. Unë nuk do të jap shifra se sa më ka kushtuar, edhe pse shuma nuk është e vogël. Por, do të thosha se nga të gjitha partneret e mia që kam sjellë në Tiranë, që nga Natalia Estrada, Brigitte Nielsen, Alba Parietti e deri tek Ornella Mutti, Gymyshi më ka kushtuar më shtrenjtë nga të gjitha”, theksoi Arditi.

Songul Oden është një prej aktoreve më të famshme turke e cila tashmë ka depërtuar edhe jashtë kufijve të Turqisë, me audiencë në vendet ballkanike dhe Arabinë Saudite, ku besohet se seriali ku aktorja njihet “Gymysh” ka regjistruar një rekord audiencë prej 85 milionë spektatorëve.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arditi zbulon detajet e ardhjes së Gymysh Empty Re: Arditi zbulon detajet e ardhjes së Gymysh

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Dec 2011 - 4:26

U bene turket!!!!!
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi