Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Larg syrit afer zemres People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Larg syrit afer zemres

Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Larg syrit afer zemres

Mesazh nga WebMaster prej Fri 16 Oct 2009 - 8:04

Akrepat e ores levizin ngadal per ta ber castin me enderrues
kjo zemer po pret qe te vish ti sepse per te je shpirt pervelues
ne qiell shikoj nje yll ndricues mos vall ndrricon aq shum per ty
ti i jep kuptim endrres time me shum se nje yll me te bukrit sy
me fal per fjalen qe thash sepse nuk e dija se cfar po folja
kam aq shum mall per ty saqe te gjith boten do pushtoja
me fal o shpirt kur te thash ate fjal pa kuptim
sepse un te dua dhe ti me don a e kupton se po cuan ky shpirti im?
me syt e tu shoh nje te ardhme une nje baba dhe ti nje nene
te rrisim te lumtur femijet tane ashtu sic e ndrricon nje rrug nje hene
te them te dua me forcen e zemres edhe pse ka plag ajo prej mallit
te dashuroj me shpirt me forcen e drites me gjith kuptimin e ktij djalit
kur te them te dua dua te vdes dhe te vi ne enderr te tkendoj
te te sodis pa te lenduar dhe neper endrra te dashuroj
do vi nje koh kur te jemi plakur dhe per ne tbucas jehona
me duar te rrudhosora me shum shpirt te rrisim ne nipcet tona
do kujtojm bashk cdo cast te bukur ato shkall plot melodi
qe kur te puthja dhe ti me puthje formonin fjalen DASHURI
mezi po e pres at cast kulmoz kur ne krahet e mi te jesh ti perseri
qe tme thuash ti te dua qe un te du me shum se cme do ti
nje dit kur tme dridhen duart dhe lotet tme ken lagur
do jet trupi im qe tpret ty dhe te tthot qe jam plakur
djali jon do jet rritur dhe do ndihet krenar per ne te dy
te tshohi ty me sy tperlotur duke ti fshir te bukrit sy
nje premtim qe tdhash dikur qe i joti pergjithmon un do te jem
i fundit sic te kam then do te jap gjithcka te kem
te kam dhen gjith ket zemer ta kam fal gjith ket shpirt
ne gjen qe ndodhet ktu mes nesh ajo ti fali me shum drit
unaz prej ari do te kem unaz prej ari do te kesh
te kam dashur dhe te dua ne zemren time gjithmon do jesh
Larg syrit afer zemres 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Larg syrit afer zemres 30l12rc Pytje & Përgjigje Larg syrit afer zemres 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Re: Larg syrit afer zemres

Mesazh nga WebMaster prej Fri 16 Oct 2009 - 8:05

Mes kater mureve vetem
Dhembjes i them dil
Qaj, shfryhem cmendem……
Bej gum plote endrra qe lodhin
Ne mengjes me grim
Buzeqeshje
Dal para botes
E palumtura me e lumtur
Jam une
Nete me dhembje
Dite plote gezim
Jashte harmoni
Brenda turbullire
Deri kur s’e di
Dhe s’ka me rendesi
Une keshtu jam mesuar.
Larg syrit afer zemres 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Larg syrit afer zemres 30l12rc Pytje & Përgjigje Larg syrit afer zemres 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Re: Larg syrit afer zemres

Mesazh nga Miti prej Fri 16 Oct 2009 - 8:05

Nje melodi er ty po kendon eja afer meje se per ty po tingellon...........
Miti
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 38

http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Re: Larg syrit afer zemres

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009 - 8:05

Larg syrit e keqja afer zemres e mira!!!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Re: Larg syrit afer zemres

Mesazh nga Vig-ana prej Sun 18 Oct 2009 - 10:43

Me jetën u takova në tëgdhirë,
mu duk e gjatë në fillim..
Nga kujtimet e viteve dhe
trokitjet e stinëvepo vijnë…
të më vjedhin duartë
të më marrin zemrën…
Vig-ana
Vig-ana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1365
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Re: Larg syrit afer zemres

Mesazh nga Vizitor prej Sun 18 Oct 2009 - 10:45

larg syve larg zemress
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Re: Larg syrit afer zemres

Mesazh nga Vig-ana prej Sun 18 Oct 2009 - 10:53

dhe jo aq large atyre qe permende bessi
Vig-ana
Vig-ana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1365
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Re: Larg syrit afer zemres

Mesazh nga Vizitor prej Sun 18 Oct 2009 - 13:22

VIG-ANA shkruajti:Me jetën u takova në tëgdhirë,
mu duk e gjatë në fillim..
Nga kujtimet e viteve dhe
trokitjet e stinëvepo vijnë…
të më vjedhin duartë
të më marrin zemrën…

larg syrit qe malli me ka mare ta shoh
e afer zemres rri sepse ajo te dashuron Larg syrit afer zemres Icon_jokercolor
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Re: Larg syrit afer zemres

Mesazh nga Vizitor prej Sun 18 Oct 2009 - 20:09

Nje fjal thot edhe nese te largohem nga syri mos me largo nga zemra!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Re: Larg syrit afer zemres

Mesazh nga Vizitor prej Sun 18 Oct 2009 - 22:56

afer zemres edhe afer syrittt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Re: Larg syrit afer zemres

Mesazh nga Erika prej Sun 18 Oct 2009 - 23:47

afer zemres dhe larg syrit se skam te drejte te te shoh
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Re: Larg syrit afer zemres

Mesazh nga WebMaster prej Thu 18 Feb 2010 - 9:42

1 ) Si era e malit që është e fuqishme ashtu edhe dashuria jonë është e pa kufishme .
2 ) Më e rënd se toka më e rënd se dheu , më e rëndë se hija qenka dashuria .
3 ) Mos I beso unazës së arit sepse ajo del nga dora e tradhëtarit
4) Në shekullin XX njerëzit kanë vuajtur nga uria në shekullin XXI vuajn nga dashria
5 ) Syri loton zemra nuk duron për jetën e vetmisë , prej ndarjen e dashurisë
6 ) Në zemër më ke hyrë në zemër më ke mbet a thua e dashur ku je tret
7 ) Unazën pa gurë gishti se pranon dashurinë e rrejshme zemra se duron
8 )Në luftë kur të shkojsh vështirë të shpëtojsh dashurinë e parë vështirë te harrosh
9 ) Të dua ta them të vërtetën stë dua për aventurë por për gjith jetën .
10)Në tërrin e natës në terrin e zi në orën 24 unë mendoj pëe ty
11)Droga është e shtrenjtë vlerën sja di, nëse më tradhton do të filloj ta pi
12)Nuk jamë e sëmurë nga droga e rakia por jam i sëmurë nga dashuria
13) Zemra e djallit është si gurë kush hynë aty nuk mund të del kurrë
14)Zemra e vajzës është si hotel një djalë hynë e një djalë del
15)Nëse loti rrjedhë në faqen tënde atëherë më thuaj se jam në zemrën tënde
16)Muaji i 11 muaji i parafundit mos i dashuro djemët e katundit
17)Akulli I ftohtë buzët mu kanë ngri vetëm puthja jote mundet me mi shkri
18)Mos u beso fjalëve që rrjedhin nga fshati , nuk janë të vërteta por vetëm nga inati
19)Zoti krioj tokën , Nëna të krioj ty , ti ke lind për mua dhe unë kam lindur për ty
20)Kurt të pyet dikush a e don dikë ti mendo për mua dhe thaj askënd
21)NDAL-je e arrestuar me 1000 puthje dhe 1000 ledhatime dhe në burg të përjetshëm në zemrën time
22)Mos më qo lule që t’ju marrë erë por falma zemrën tënde tjetoj pëe her
23)Nuk e dinë sa vuaj nuk e dinë sa qai , më ke hyrë ne zemrën time dhe aty do te mbaj
24)E di vendin se ku banon , e di rrugën ku ti jeton , por një gjë nuk e di A më dashuron
25)Puthja sështë e lehtë , puthja të rëndon por ajo qe të puth die qe të don
26)Bëhu e sinqert thaje të vërtetën , a më shumë më do mua apo dikë tjetër
27)I sinqer jamë xheloz nuk jamë , të tregoj të vërtetën ty të dashuroi
28)Me shpirtë të dua , me mendje të kujtoj derisa të jem gjallë kurrë sdo të harroj
29)Këto fjalë kur ti lexojsh , dy pika loti do ti lëshosh të mendosh pak për mua ta kujtosh sa shumë të dua
30)U ndam për pak , shkove për një muaj , kthehu e dashur se për ty po vuaj
31)Me gojë të flas me sy të shikoj , me kokë mendok Ohh sa shumë të dashuroj
32)Sa do të flaës sa do të shkruaj dashurinë ndaj teje askush sdo të ma shuaj
33)Nëse je penduar mos ma mallko fatin zoti paçtë mëshirë e ta faltë mëkatin
34)E ndjej se qan e ndjej se vuan për mua edhe pse më tradhëtove unë prap do të dua
35)I lumtur me ty , i mërzitur pa ty , shkove e dashur e më le në vetmi
36)Sa larg që je sa larg që jamë dikush zemrat tona po na i ndanë
37)Të dua të thash , të dua smë the ti ike e dashur në vetmi më le
38)Mi more të gjitha pa asgjë më le mendova se do të kthehesh diq bëre dje
39)Nga ato që thua më nuk të besoj kthehu tash tek tjetri se më nuk të duroj
40)Lulja e vyshykur më nuk ka erë ashtu dashuria jonë është bërë pa vlerë
41)Të dua pa masë të dua pa dallim të dua më shumë se shpirtin tim
42)nëse je I vetmuar nëse je në mendime pyete zemrën tënde a e don zemrën time , e kanë një dëshirë është shumë e thjeshtë me të puthë një herë ma shumë skisha deshtë .
43)Dashuria pa takim si vetura pa benzin , Dashuria pa puthje si telefoni pa mbushje ,
Dashuria pa pare si femra pa cigare , Dashuria pa sex si cigarja pa shkreps
44)O zot më dëgjo dy zemra i bashko lulet mos i thajë zemrat tona kurrë mos i ndajë
45)Lotët më pikojnë e më bëhen lumë vetëm pa ty … qe të dua
46)Të dua edhe pse spo beson , qite dorën në zemër ajo të tregon
47)Jam i vetmuar po mendoj për ty dashuria ime nuk shihet me sy
48)Unazen pa gur gishti se pranon dashurine e rrejshme zemra se duron
49)Edhe pse je lar me disa kilometra dashurin tone po e shprehim me letra
50)Keto fjal kur ti lexosh dy pika loti do ti leshosh te mendosh pak per mua te kujtosh sa shum te dua
51)Te dua nese me don te dashuroi nese e meriton te urrej nese me tradhton
52)Me goj te flas me sy te shikoj me kok te mendoi me zemer te dashuroi
53)Ne toke shkela ne qiell shikova Un Ne ty u dashurova .... hehhe
54)Te dua te dua pasha perendin per ty e fali jeten dhe ti nuk e din
55)Te Dua te dua dhe ti se beson per ty cigaren "mallboro"e kthej ne "ronson" hhahhaa
56)Jeta eshte e tille nese me don me vjen mire nese jo lamtumirë.
Larg syrit afer zemres 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Larg syrit afer zemres 30l12rc Pytje & Përgjigje Larg syrit afer zemres 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Re: Larg syrit afer zemres

Mesazh nga Erika prej Thu 18 Feb 2010 - 9:51

se aty me duhesh
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Re: Larg syrit afer zemres

Mesazh nga Vizitor prej Thu 18 Feb 2010 - 10:08

LARG SYVE LARG ZEMRES Larg syrit afer zemres 185512
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Re: Larg syrit afer zemres

Mesazh nga Erika prej Thu 18 Feb 2010 - 10:09

se aty perket ti
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Re: Larg syrit afer zemres

Mesazh nga Vizitor prej Thu 18 Feb 2010 - 10:14

LARG SYRIT DHE NE ZEMER
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Re: Larg syrit afer zemres

Mesazh nga Erika prej Sun 21 Feb 2010 - 9:33

se ashtu them unaa
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Re: Larg syrit afer zemres

Mesazh nga Anakonda prej Fri 17 Oct 2014 - 18:58

larg syve,por gjithnje brenda zemres time

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Larg syrit afer zemres Empty Re: Larg syrit afer zemres

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi