Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Suus” mbi 200.000 klikime në YouTube (video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Suus” mbi 200.000 klikime në YouTube (video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Suus” mbi 200.000 klikime në YouTube (video)

2 posters

Shko poshtë

“Suus” mbi 200.000 klikime në YouTube (video) Empty “Suus” mbi 200.000 klikime në YouTube (video)

Mesazh nga Emona Tue 10 Apr 2012 - 3:36

Prishtinë, 10 prill - Kënga përfaqësuese e Shqipërisë “Suus” duket se po ecën mjaft mirë vetëm tre javë përpara fillimit të Eurosong.Ajo ka marrë mbi 200.000 klikime në adresën zyrtare të Eurovision.tv në YouTube. “Në kuadër të përpjekjeve për një promovim sa më të gjerë të këngës, ekipi i ‘Suus’ do të udhëtojë nëpër disa vende pjesëmarrëse në Eurosong.
Në këtë kontekst, tashmë faza e parë e promovimit ka nisur para pak ditësh me Malin e Zi, ku më 6 prill Rona është paraqitur në disa emisione televizive në dy kanalet e Radio Televizionit të Malit te Zi, si dhe është prononcuar për gazetën Dnevne novine”, -është thënë në një njoftim për media të Ekipit promovues të këngës “Suus”.
Kjo këngë e interpretuar nga Rona Nishliu dhe fituese e festivalit të 50-të të RTSH, është duke korrur sukses dhe kjo vihet re nga komentet admiruese që ajo ka marrë.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Suus” mbi 200.000 klikime në YouTube (video) Empty Re: “Suus” mbi 200.000 klikime në YouTube (video)

Mesazh nga Anakonda Tue 10 Apr 2012 - 18:11

kan fat keto kosovaret mesa duket.........
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi