Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Misioni i pamundur i “Spice Girls” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Misioni i pamundur i “Spice Girls” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Misioni i pamundur i “Spice Girls”

2 posters

Shko poshtë

Misioni i pamundur i “Spice Girls” Empty Misioni i pamundur i “Spice Girls”

Mesazh nga Emona Tue 10 Apr 2012 - 3:56

Bashkimi i shumëpërfolur i grupit “Spice Girls” duket të jetë një mision i pamundur. Muzikali i cili do të përcillte në skenë krijimtarinë e tyre, “Viva Forever” pritej që të shihte dritën e skenës këtë fundvit, me gjasë s’ka për të ndodhur kështu, dhe jo vetëm sepse Victoria Beckham ka deklaruar se s’kishte ndër mend t’i bashkohej grupit sepse është e angazhuar me të tjera projekte!Misioni i pamundur i “Spice Girls” SPICE-GIRLSNjë telash tjetër ka dalë, janë zënkat mes dy pjesëtareve të tjera të grupit, Mel C dhe Mel B të cilat po pengojnë vijimin e projektit për realizimin e muzikalit, duke bërë kështu të pamundur që puna e madhe e skenaristes Jennifer Saunders të shohë dritën e skenës.

Grupi “Spice Girls” u shndërrua në një prej më të famshmëve në skenën e muzikës botërore në vitin 1996 kur u publikua edhe një superhit i tyre, “Wannabe” dhe në vetëm dy vjet ato kryesuan klasifikimet në të gjithë botën, në Amerikë dhe Evropë.

Në vitin 1998 Geri Halliwell ishte e para që la zyrtarisht grupin për të vijuar karrierën e saj solo dhe në vitet në vijim, të gjitha anëtaret e tjera të “Spice Girls” vijuan karrierë solo në muzikë apo modë, çka solli edhe ndarjen përfundimtare të grupit në vitin 2001.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Misioni i pamundur i “Spice Girls” Empty Re: Misioni i pamundur i “Spice Girls”

Mesazh nga Anakonda Tue 10 Apr 2012 - 18:15

sa keq,po pse u ndat se qenkeni njera me e bukur se tjetra.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi