Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Erdha une prape :) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Erdha une prape :) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdha une prape :)

5 posters

Shko poshtë

Erdha une prape :) Empty Erdha une prape :)

Mesazh nga Thjeshtësia Thu 18 Jul 2013 - 0:32

Pershendetje te nderuar anetare te forumit Klea Love!!

Para ca muajsh kam bere nje prezantim ketu por per arsye te ndryshme (edhe une vete nuk e di) nicku im u fshi...

Tani vendosa qe serisht te behem pjese e forumit Klea Love... Besoj se jam e mirepritur ne mesin tuaj [smile_1]

Uroj qe t'ja kalojme bukur se bashku [smile_1]Ju pershendes Perqafffimeee


Edituar për herë të fundit nga Thjeshtësia në Sun 21 Jul 2013 - 21:45, edituar 1 herë gjithsej
Thjeshtësia
Thjeshtësia
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 31
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/07/2013
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha une prape :) Empty Re: Erdha une prape :)

Mesazh nga An0nim Thu 18 Jul 2013 - 3:45

Pershendetje Thjeshtesia,
Mire se na erdhe ketu midish nesh. Kalofsh nje kohe te mrekullueshme! :\\'):
Dhe me pelqen qe ke vendos ate nick qe kam zgjedh un per ty,dhe te falenderoj jasht mase per gjithcka! Perqafffimeee 
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha une prape :) Empty Re: Erdha une prape :)

Mesazh nga Thjeshtësia Thu 18 Jul 2013 - 6:17

Mire se te gjeta Edi...

Faleminderit dhe ti [smile_1]
Thjeshtësia
Thjeshtësia
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 31
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/07/2013
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha une prape :) Empty Re: Erdha une prape :)

Mesazh nga WebMaster Thu 18 Jul 2013 - 6:38

Pershendetje Thjeshtesia edhe mire se erdhe ne shoqerin tone perseri ..Ndersa per Nikun nuk te  eshte Fshire jo kur  ndodhen gjerat ketu te eshte bllokuar  si Nik asgje  tjeter po me mire qe je rregjistruar  me pelqen emri qe ke ven tani Happy
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha une prape :) Empty Re: Erdha une prape :)

Mesazh nga Thjeshtësia Thu 18 Jul 2013 - 6:44

Hehehe faleminderit KLEA, mire se te gjeta dhe ty [smile_1]
Thjeshtësia
Thjeshtësia
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 31
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/07/2013
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha une prape :) Empty Re: Erdha une prape :)

Mesazh nga WebMaster Thu 18 Jul 2013 - 6:46

Hajde me kom te mbar Happy
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha une prape :) Empty Re: Erdha une prape :)

Mesazh nga Thjeshtësia Thu 18 Jul 2013 - 6:48

Hahah lerme se jam ne disponim sonte per te shkruar ;)
Thjeshtësia
Thjeshtësia
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 31
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/07/2013
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha une prape :) Empty Re: Erdha une prape :)

Mesazh nga WebMaster Thu 18 Jul 2013 - 6:52

Hahahaha ok po te le rehat  atehere hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha une prape :) Empty Re: Erdha une prape :)

Mesazh nga Anakonda Thu 18 Jul 2013 - 19:42

kalofsh sa me bukur ktu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha une prape :) Empty Re: Erdha une prape :)

Mesazh nga Emona Fri 19 Jul 2013 - 6:12

Mire se u rikthve..Thjeshtesia.Erdha une prape :) 3666372071

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha une prape :) Empty Re: Erdha une prape :)

Mesazh nga Thjeshtësia Sun 21 Jul 2013 - 21:46

Anakonda & Emona flm, mire se ju gjeta [smile_1]
Thjeshtësia
Thjeshtësia
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 31
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/07/2013
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Erdha une prape :) Empty Re: Erdha une prape :)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi