Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Prezantohen palltot elegante pranverore People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Prezantohen palltot elegante pranverore People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prezantohen palltot elegante pranverore

2 posters

Shko poshtë

Prezantohen palltot elegante pranverore Empty Prezantohen palltot elegante pranverore

Mesazh nga Emona Wed 11 Apr 2012 - 0:45

Burberry, DKNY, Prada, Rachel Rachel Roy, kanë prezantuar modelet e palltove të cilat u promovuan në pistat e njohura të modës.

Të gjitha këto i japin femrës një pamje më ekstravagante, madje secila grua ka dëshirë që të ketë në pranverë një pallto për t’i bërë ato elegante. Dhe në këtë sezon palltot luajnë një rol të rëndësishëm, pavarësisht nëse janë klasike apo modele të çuditshme.

Por, cilat janë palltot dhe firmat që propozojnë dizajnerët Burberry, DKNY, Prada, Rachel Rachel Roy. Prezantohen palltot elegante pranverore Pallto1Prezantohen palltot elegante pranverore Pallto1Prezantohen palltot elegante pranverore Pallto2Prezantohen palltot elegante pranverore Pallto3Prezantohen palltot elegante pranverore Pallto4

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Prezantohen palltot elegante pranverore Empty Re: Prezantohen palltot elegante pranverore

Mesazh nga Anakonda Wed 11 Apr 2012 - 6:13

qenkan shum te bukura,sidomos kjo e fundit.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi