Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Tunika ideale për të gjitha rastet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Tunika ideale për të gjitha rastet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tunika ideale për të gjitha rastet

2 posters

Shko poshtë

 Tunika ideale për të gjitha rastet Empty Tunika ideale për të gjitha rastet

Mesazh nga Emona Wed 11 Apr 2012 - 0:48

 Tunika ideale për të gjitha rastet F.0410111212750_mTunikat janë pjesët më praktike të gardërobës së femrave, sepse mirë u përshtaten edhe femrave të trasha edhe atyre të trupholla. Janë të ngrohta dhe duken atraktive me kombinime të veshjeve të ndryshme. Tunika ideale për të gjitha rastet 1tunikaNëse i keni këmbët të bukura, vishni me funde mbi gjunjë, ndërkaq nëse kofshët i keni të theksuara, zgjidhni funde të gjata me çizme me qafa. Tunika ideale për të gjitha rastet 2tunikaModelet me pjesën e epërme të veshur gjithmonë duken interesante. Një tunikë të këtillë pak të gjatë mund ta vishni edhe si fustan, por me çorape të trasha. Tunika ideale për të gjitha rastet 3tunikaTunika nga trikotazhi gjithmonë duhet të përshtatet me linjën e trupit, në mënyrë që të mos dukeni të trashë. Zgjidhni ngjyrë pasteli dhe vishni me funde teksasi dhe çizme. Ky kombinim komod është ideal gjatë tërë ditës

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Tunika ideale për të gjitha rastet Empty Re: Tunika ideale për të gjitha rastet

Mesazh nga Anakonda Wed 11 Apr 2012 - 6:12

kjo e fundit qenka shum serioze,dhe me pelqenka tej mase
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi