Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur Seksi Kthehet Ne Ferr People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur Seksi Kthehet Ne Ferr People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur Seksi Kthehet Ne Ferr

Shko poshtë

Kur Seksi Kthehet Ne Ferr Empty Kur Seksi Kthehet Ne Ferr

Mesazh nga WebMaster Wed 18 Apr 2012 - 6:26

Irma Hoxhaj

LUSHNJE -Shkolla, klasa e saj, shtëpia, rrugët që kalon përditë dhe ku e njohin, i janë shndërruar në një ferr. Shumica e tregojnë me gisht, të tjerë cicërojnë vesh më vesh: Ja kjo vajza e videos seksi. Bëhet fjalë për vajzën 16-vjeçare të gjimnazit "18 Tetori" në Lushnjë, të cilën i dashuri i vet e filmoi duke bërë seks me të dhe më pas e përhapi në celularët e të tjerëve, duke bërë kështu që lajmi të marrë dhenë. Madje, megjithëse mundohen ta justifikojnë duke folur fjalë të mira për nxënësen e tyre A.Gj, edhe mësuesit pa dashje e pranojnë se e paragjykojnë që në komentin kur thonë: "Mos na e publikoni në gazetë emrin e gjimnazit, për të mos e njollosur atë". Po jo vetëm shoqëria është makthi i vajzës që ra viktimë e hakmarrjes së të dashurit të saj, pasi më parë ajo e kishte lënë njëherë. Nëna e saj zihet çdo ditë e natë me të. Ndërsa frika se mos e marrin vesh babai dhe vëllai i saj që ndodhet në Itali si emigrantë, është makthi më i tmerrshëm i saj. Megjithëse nuk mund ta ndërpresë, shkollën as që do ta shohë me sy. Madje, dje ajo ka menduar në mësim. Me anë të një mikes së saj, vajza ka mundur të tregojë vetëm pak detaje në telefon, ndërsa nuk ka pranuar të flasë nga afër me askënd.

Rrëfimi
Uron që çdo ditë që kalon të fshijë sadopak efektin e videos së famshme që ka gati 20 ditë që e ka fundosur në një ferr të vërtetë. Ky është urimi që tashmë pret nga të gjithë ata që i flasin apo e mbajnë afër vajzën gjimnaziste të vitit të dytë në qytetin e Lushnjës, e cila ka kohë që është bërë objekt i bisedave të tavolinave në lokale dhe rrugë të qytetit myzeqar. Por më së shumti në shkollën e saj, "18 Tetori". Një çast intim i filmuar, edhe pse pabesisht ka krijuar një shok të vërtetë tek miqtë e vajzës 16-vjeçare dhe për më tepër tek nëna e saj. "Uroj që këtë gjë të mos e marrë vesh babi dhe vëllai im, të cilët ndodhen në Itali", - thotë mes pikëllimit vajza. Ajo rri në ankth në çdo telefonatë që bëhet prej pjesës tjetër të familjes nga jashtë, me frikën se mos një "bombë" që ka plasur në Lushnje mund të jetë marrë vesh edhe andej. "Tani nuk është e vështirë që si u përhap këtu në celularë të shkojë dhe andej, prandaj jam në ankth. Kur hap sytë në mëngjes nga gjumi, dua t'i mbyll sërish, për të mos u ngritur dhe të përballem me realitetin që shoh çdo ditë. Dua të mos dal në rrugë për një periudhë kohe dhe të mos më shohë njeri deri sa të harrohet ajo që të tjerët kanë në dorë për mua", - tregon ajo. Një luftë e vërtetë ka gati 20 ditë që ka nisur në familjen e saj, e cila kohë më parë është shpërngulur nga Divjaka për të jetuar në qytetin e Lushnjës. Ajo jeton me nënën e saj, ndërsa i ati së bashku me vëllain më të madh kanë emigruar në Itali për të siguruar më shumë të ardhura për ta. "Kur e ka marrë vesh nëna ime ka qenë një tmerr i vërtetë. Nuk di si ta shpjegoj. Ajo ndihet shumë e tërbuar dhe ka të drejtë për këtë", - thotë vajza. Nëna e adoleshentes, e cila e ka marrë vesh nga fjalët e të tjerëve, por që nuk e ka parë vetë videon, çdo ditë dhe çast shpreh dufin dhe turpin mbi vajzën e saj duke e sharë dhe i kërkuar pse-në, e cila nuk ka një përgjigje.

Kurthi
Askush, madje dhe ajo nuk e di vetë se si u mashtrua dhe u fut në kurth nga ish-i dashuri i saj. Ajo është një vajzë në vitin e dytë të shkollës së mesme, ndërsa ish-i dashuri, një djalë 19-vjeçar, po nga ky qytet. Kishte gati një vit që ishin njohur dhe kishin një lidhje të rregullt. Para 3 muajsh vajza vendos që ta ndërpresë lidhjen me djalin dhe për këtë kishte shkruar dhe tek një gazetë e përjavshme, kryesisht që lexohet nga femrat, ku cilën shkruajnë dhjetëra njerëz, duke treguar dhe motivet e ndarjes së saj. "Ndihem paksa e vetmuar, se sapo jam ndarë nga i dashuri im. Nuk e di nëse bëra mirë apo jo, por nuk duroja dot më. Ai ishte xheloz, fanatik dhe madje ishte një përdorues droge". Këto në mënyrë të përmbledhur ka shkruar vajza tek kjo gazetë, e cila kishte rënë në dorë dhe të vetë djalit për të cilin bëhej fjalë. Menjëherë pas kësaj ai e ka takuar sërish ish-të dashurën e tij dhe i ka thënë që do ta shikonte dhe se ai kishte për t'ia punuar këtë që i kishte bërë dhe e kishte njollosur tek miqtë dhe shokët e tij, të cilët e dinin historinë e tyre. Por mendohet se me kaq çdo gjë u mbyll deri përpara 2 muajve, ku ai sërish u kthye dhe i kërkon vajzës të rifillonin lidhjen, pasi ai nuk mund të jetonte më dot larg saj dhe të harronin atë që kishte ndodhur. Pas disa ditësh hezitimi, vajza vendos të rifillojë lidhjen, e cila për fat të keq i ka sjellë dhe të papriturën më të madhe të jetës, atë të skandalit filmik të publikuar vetëm pak javë më pas rilidhjes së saj. Vetë vajza mendon se videoja është bërë kohët e fundit, madje herën e fundit që ata të dy kishin ndarë çaste intime së bashku, në një nga ambientet private që ata zinin kur ishin bashkë, pa përmendur emrin apo vendin e tij. Rrethanat edhe ajo vetë i ka shumë konfuze, por thotë vetëm se i ka rënë telefoni dhe ai e ka marrë, duke i thënë se ishte një shok. Pasi ai e ka mbyllur mendohet të ketë aktivizuar videon, e cila zgjaste rreth 25 sekonda. Asgjë nuk i ka thënë për këtë gjë të dashurës së tij dhe as më vonë. Ata sërish janë ndarë, por kësaj here me dëshirën e djalit, i cili nuk i ka shkuar më në takime dhe ka përfituar nga dobësia e saj (për t'u rilidhur), që të hakmerrej. Një video erotike e xhiruar në celularin e tij tashmë është bërë ferr për 16-vjeçaren A.Gj. Shumë persona e kanë marrë videon e vajzës, e cila dallohet qartë në të. Ata që e njohin nuk lënë fjalë fyese dhe diskriminuese pa thënë për të, madje do të bënin çmos që asnjë i njohur i tyre të mos shoqërohej me të, ndërsa disa të tjerë e shohin me keqardhje historinë e vajzës dhe skandalin që e kapur atë në këto momente. Shumë të tjerë i tremben dhe ndonjë momenti dobësie të saj që mund ta çojnë paragjykimi dhe fjalët, apo shikimet e të tjerëve.

Pasojat që ka lënë publikimi i videos për vajzën janë të mëdha. Një familje e ndarë në mes, në sherr dhe lot çdo mbrëmje dhe çdo çaste të ditës dhe një njollë e madhe për adoleshenten dhe familjen e saj. Shoqërinë, që ajo kishte nuk e ka më, edhe pse ata e dinin për këtë lidhje të saj. Pavarësisht nga kjo, bërja publike e një fakti të tillë i ka bërë edhe një herë dyshues rrethin shoqëror të saj për atë që duhet apo jo ta kishin më në mesin e tyre. Opinioni mesa duket ka qenë më i fortë se shoqëria, pasi ajo nuk mundi ta rrëzojë atë dhe të bëhet mbështetje për një nga pjesëtaret e shoqërisë, e cila kishte nevojë në një moment të tillë. "Njerëzit më largohen sa më shikojnë, ose më fyejnë kur kaloj në rrugë. Shoqëria më është shkëputur dhe nuk më flet më. Klasa më është kthyer në një dhomë ferri, ku unë jam shënjestra", - është shprehur ajo.

Një prej mësueseve të vajzës ka thënë se ajo nuk ishte problematike dhe me rezultate relativisht të mira në mësime, por kohët e fundit ajo ka një rënie të menjëhershme nga mësimet duke e krahasuar me vitin e parë. Madje, mësuesit kanë kërkuar që të mos publikohet emri i shkollës së tyre për të mos e njollosur atë.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi