Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A do të kthehet ndonjëherë? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A do të kthehet ndonjëherë? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A do të kthehet ndonjëherë?

3 posters

Shko poshtë

A do të kthehet ndonjëherë? Empty A do të kthehet ndonjëherë?

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 12 Dec 2011 - 11:13

A do të kthehet ndonjëherë? 527-150x150Pse e dua vetëm atë? Pse është aq i veçantë? E di, ai ka atë “diçka”? Nuk e di, por e di që ka, e ndjejë. Po të mos kishte nuk do të qaja në ndarje dhe nuk do të mendoja për të pa marrë parasysh në atë që më ka bërë. Nuk kalon asnjë ditë dhe së paku për një çast të mos fluturojnë në kokën time mendime nga e kaluara. Për të kaluarën me të. Nuk kalon asnjë natë e mos të lutem për të.


Dhe pas kësaj “humbi” në ëndrra, dhe ai përsëri është atje. Kudo që jam dhe çka do që bëjë, mendoj për të. Edhe më tutje jetoj me shpresën se do të kthehet. Një ditë e pashë për herë të parë pas ndarjes. Zemra vetëm sa mos të më kishte dalë nga kraharori. Rrihte aq fuqishëm, sikur në takimin tonë të parë. Këmbët më dridheshin. “Fluturat” silleshin në barkun tim. Sytë shkëlqenin derisa e shikoja.

Derisa e shikoja atë engjëll me sytë dhe flokët të zinj. Dhe pastaj, sikur edhe gjithmonë, iku. Dhe nuk u kthye. Nuk u kthye ta përqafojë, ta puthi, që t’i them sa më nevojitet dhe e dua afër meje. Nuk u kthye. As nuk do të kthehet. Nuk e kuptojë se pse disa njerëz munden aq shpejt të shkojnë tutje. Mezi i numëroj minutat pa të, koha kalon aq shpejt, ndërsa ai iku. Nisi një faqe të re në jetën e tij. Më harroi.

Ndonjëherë pyetem a më ka dashur ndonjëherë, bile pak. A ka ruajtur së paku pjesa më e vogël e zemrës së tij emrin tim? Çka do që ndodh në lidhje me të, unë e kërkojë një pjesë të asaj që do të mund të shpëtoja diçka nga e kaluara me të. Ndonjë pjesë e vogël e shpresës që do të më kthente në përqafimin e tij.

Takimin e parë, qeshjen e tij në fytyrë, m’u sikur edhe më parë. Zërin e tij, sikur edhe më parë… Shikimet e rastësishme…Të tërat këto në mua ndezin një shkëndijë të shpresës e cila mezi qëndron “e ndezur”. Nuk e di a rritet kjo për shkak të shikimeve të rastësishme apo zvogëlohet për shkak të së vërtetës që e kam mësuar, që shkoi tutje. Vërtet nuk e di as vetë.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do të kthehet ndonjëherë? Empty Re: A do të kthehet ndonjëherë?

Mesazh nga WebMaster Mon 12 Dec 2011 - 11:21

Gjithmone ja kam bere pyetje edhe un vetes per dike qe kam humbur pergjithmone po nuk kthehet kurre kujtimet e ti mbesin gjithmone ne zemren time jeta vazhdon perpara :qajjjjjj:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do të kthehet ndonjëherë? Empty Re: A do të kthehet ndonjëherë?

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Nov 2012 - 5:36

kshu thoja un dikur per dike;po pastaj i thash vetem jam ende 17 vjece per tu marr me dashuricka;rritu edhe ca edhe jepu shpjegim ktyre pytjeve qe i ke ne mendje cdo sekond;pastaj mesove dicka"djemve mos ju zi kurr bes se jan me zi se femrat "

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do të kthehet ndonjëherë? Empty Re: A do të kthehet ndonjëherë?

Mesazh nga WebMaster Sat 6 Jul 2013 - 10:00

Jo as qe behet  fjale te rikthehem
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do të kthehet ndonjëherë? Empty Re: A do të kthehet ndonjëherë?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi