Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ami kthehet në identitet me look-un People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ami kthehet në identitet me look-un People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ami kthehet në identitet me look-un

4 posters

Shko poshtë

Ami kthehet në identitet me look-un Empty Ami kthehet në identitet me look-un

Mesazh nga WebMaster Tue 10 May 2011 - 22:51

Na kishte munguar Amarda që shihnim te “Portokallia”. Mbase jo prezantimi i saj atje, pasi në “Dancing with the stars”, që të jemi të sinqertë, ajo po njeh dimensione të reja sa i takon moderimit; por më tepër referuar pamjes së saj të jashtme, kryesisht flokëve.Ndoshta ishte një strategji e qëllimtë ajo e prerjes së ballukeve me nisjen e një aventure dhe sipërmarrjeje të re e të guximshme siç është prezantimi i “Dancing with the stars Albania”- krijimi i një imazhi të ri, larg Amit që identifikohej me “Portokallinë”. Edhe nëse ka qenë ky synimi, atëherë rezultati nuk u pëlqye shumë, pasi komentet nuk kanë munguar… Kësisoj, prej dy javësh Amin e kemi parë sërish me flokët e saj të gjatë e pa balluke, me modele e krehje të ngjashme me ato të Alketa Vejsiut edicionin e kaluar, por gjithsesi shumë më mirë sesa në javën e parë të këtij spektakli. Ja ku shfaqet Ami, më rrëzëllitëse se kurrë, në këtë foto të shkrepur gjatë DWS!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ami kthehet në identitet me look-un Empty Re: Ami kthehet në identitet me look-un

Mesazh nga Daku Wed 11 May 2011 - 6:35

Nuk i shkojne fare floket e leshuara
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ami kthehet në identitet me look-un Empty Re: Ami kthehet në identitet me look-un

Mesazh nga Arabela Wed 11 May 2011 - 6:44

mua me pelqen nga paraqitja,,por me duket rol-kukull me shume ,,por mbase jep kete pershtypje se nuk njihet njeriu nga larg geeegge
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ami kthehet në identitet me look-un Empty Re: Ami kthehet në identitet me look-un

Mesazh nga Daku Thu 12 May 2011 - 7:09

Rol kukull ka se nuk e mbizoteron spektaklin
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ami kthehet në identitet me look-un Empty Re: Ami kthehet në identitet me look-un

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 18:11

si shtrige qenka bere..........

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ami kthehet në identitet me look-un Empty Re: Ami kthehet në identitet me look-un

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi