Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ?

+3
Aristogata
Ariel
Aяtємιѕα
7 posters

Shko poshtë

Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ? Empty Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ?

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 25 Oct 2011 - 9:31

A ju ndodh të trembeni nga vetvetja se mos të tradhëton në momente që ti do doje ta fshihje atë c'ka realisht je ose mund te bësh ?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ? Empty Re: Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ?

Mesazh nga Ariel Tue 25 Oct 2011 - 10:42

Asnjehere sbo vaki....skm pse njiher...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ? Empty Re: Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ?

Mesazh nga Aristogata Wed 26 Oct 2011 - 3:16

Sic e thash dhe ne nje postim tjeter askush nuk e njeh plotesisht veten ,si rrjedhoj kjo le hapsira per tu stepur ndaj nje veprimi te mundshem te cilin nuk kemi qen ne gjendje ta parashikojme
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ? Empty Re: Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ?

Mesazh nga Arabela Wed 26 Oct 2011 - 5:30

nese dua te fsheh dicka me tradheton sjallja dhe fytyra,,,prandaj perpiqem gjithmone te jem e sinqerte ne cfare them sepse nuk dua telashe,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ? Empty Re: Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ?

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 26 Oct 2011 - 6:20

Frike nga vetja edhe kam edhe nuk kam.Nese behet fjale per te shperfaqur veten dhe te kem frike se paragjykohem ...kete nuk e kam frike....nese behet fjale se vetja me tradheton ne gjeste, shprehje apo veprime...po kete e kam sepse e di qe do ndodhe. Nese do isha duke thene dicka tjeter dhe realisht mendoj dicka tjeter , personalisht jam shume e kuptueshme. Kjo ndodh vetem kur une jam ne kundershtim me veten....por kur jam ne te drejten time asnje dhe askush nuk me tremb....
A eshte normale?? Pse jo. Frika eshte nje ndjesi dhe si e tille eshte normale te ndjesh frike....
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ? Empty Re: Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ?

Mesazh nga WebMaster Sun 18 Dec 2011 - 8:23

Nuk kam frike nga vetja ime zoti me ka dhene jeten te jetoj te gaboj edhe te mesoj ..Mundem te kem frike ne gjera te tjera po tek vetja ime jo sme ka ndodhur akoma se di me andej mbase do me ndodhi nje gje e tille .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ? Empty Re: Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ?

Mesazh nga Durrsaku Sun 18 Dec 2011 - 8:47

po kam shume frike nga vetja ime dhe ndoshta do me kushtojne shume shtrenjte veprimet e mia
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ? Empty Re: Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ?

Mesazh nga Arabela Mon 19 Dec 2011 - 23:08

edhe kam,,,por vec ne u ndoshsha ne situate ekstreme,,,qe nuk do dija sa larg do shkoja,,,deri tani jo,,,uroj qe jo,,,zoti do na i largon njerezit e keqinj ishalla,,, geeegge geeegge
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ? Empty Re: Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ?

Mesazh nga Arabela Tue 20 Dec 2011 - 0:31

kam nganjehere,,dhe a e dini pse,,,sepse kur bej sherr me njeri qe ma ben pa drejte nje ze nga brenda arabeles thote "tregoja qejfin" ,,ndersa arabela si goce e pjekur qe esh tani i jep mundesi njeriut te reagoje sic duhet ,,me kulture dhe edukate,,, 00027003 00027003
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ? Empty Re: Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ?

Mesazh nga Anakonda Sat 11 Feb 2012 - 19:52

Ne shume raste kam frike,pasi mendoj shume para se te bej dicka,edhe marr parasysh pasojat.Kam frike atehere kur bej gabim,dhe tmerrohem shume se cfare ndeshkimi do te me japin.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ? Empty Re: Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ?

Mesazh nga WebMaster Sat 5 May 2012 - 23:49

Normale qe kam nganjehere
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ? Empty Re: Keni frikë nga vetja dhe a është normale diçka e tillë ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi