Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.

+2
Intriganti
WebMaster
6 posters

Shko poshtë

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   Empty Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.

Mesazh nga WebMaster Thu 19 Apr 2012 - 6:53

I nderuar Hoxhe , po ju drejtohem juve sepse kam nevoje per nje këshillë.

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.

I kam treguar atij dhe familjes time por e kane të vështirë ta pranojnë vendimin tim d,m,th unë dua të ndahem.

Ka edhe dicka tjetër kam rënë në dashuri me dikënd që ndodhet larg , por e njoh që në fëmijëri ai beson shume në Allah dhe falet, gjithashtu edhe une besoj por jam në fillim d,m,th po mësoj si të falem etj.

E di që këtë person e dua me shpirt dhe me zemër por e di që edhe familja ime do ta ketë të vështire ta pranoje pasi atë e njohim mirë.

Nuk arrij ta kuptoj çfarë po më ndodh d,m,th pse ndodhi keshtu qe unë të ndahem nga burri im dhe tëndiej diçka shume të fortë për dikënd tjetër ?

Ju lutem Hoxhë më jepni ndonjë këshillë, une e kam vendosur te ndahem sepse nuk mund të jetoj me dikënd kur nuk ndjej asgje, megjithese ai ka bere shume per mua.

Ju falenderoj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   Empty Re: Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.

Mesazh nga Intriganti Thu 19 Apr 2012 - 7:08

Hajde teme hajde me hoxhallaret e gjetet !
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   Empty Re: Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 19 Apr 2012 - 9:02

A thua kane femije keta??..

Duhet me thon Zot mos na provo.......po sipas kesaj historie ndarja me i miri opsion...

Nuk e paska dasht kurre tamam 100% burrin..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   Empty Re: Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.

Mesazh nga Arabela Thu 19 Apr 2012 - 9:04

intriganti shkruajti:Hajde teme hajde me hoxhallaret e gjetet !
Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   1644352394 Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   1644352394 Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   1644352394 Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   668312
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   Empty Re: Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.

Mesazh nga Anakonda Fri 20 Apr 2012 - 0:25

qanka gru e ndershme gjynah me u qa per te.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   Empty Re: Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.

Mesazh nga Arabela Fri 20 Apr 2012 - 5:58

kurre mos e duash,,,,ne mos e duac ti do e doje dikush tjeter,,,lere te lire te pakten,,,jepja nje mundesi per lumturi,,,, Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   3189159776
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   Empty Re: Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.

Mesazh nga WebMaster Fri 20 Apr 2012 - 6:00

intriganti shkruajti:Hajde teme hajde me hoxhallaret e gjetet !

Pse nuk bejne keto gjona ato si puna e priftit kjo pune je farewww
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   Empty Re: Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.

Mesazh nga dajti modh Fri 20 Apr 2012 - 6:02

Arabela shkruajti:kurre mos e duash,,,,ne mos e duac ti do e doje dikush tjeter,,,lere te lire te pakten,,,jepja nje mundesi per lumturi,,,, Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   3189159776
Ti je shpirt per zotin .. [TePuC] [TePuC] [TePuC] tamam pike loti ,tkom xhan mrekulli me emrin Arabela [TePuC] [TePuC]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   Empty Re: Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.

Mesazh nga Arabela Fri 20 Apr 2012 - 6:04

dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:kurre mos e duash,,,,ne mos e duac ti do e doje dikush tjeter,,,lere te lire te pakten,,,jepja nje mundesi per lumturi,,,, Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   3189159776
Ti je shpirt per zotin .. Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   947108 Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   947108 Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   947108 tamam pike loti ,tkom xhan mrekulli me emrin Arabela Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   947108 Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   947108
seriozisht e ke apo po tallesh ti??? Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   3189159776 se ste kam degjuar te me lavderosh ndonjehere kaq shume,,,, Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   555339 Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   555339
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   Empty Re: Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.

Mesazh nga WebMaster Fri 20 Apr 2012 - 6:06

Hahaha Tani e ka me gjith mend ta garantoj une sepse i pelqejne keto lloj pergjigjesh keti 432965
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   Empty Re: Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.

Mesazh nga Arabela Fri 20 Apr 2012 - 6:08

Kleushe shkruajti:Hahaha Tani e ka me gjith mend ta garantoj une sepse i pelqejne keto lloj pergjigjesh keti Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   555339
une i besoj dajtit,,,, Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   761447 Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   761447 Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   761447
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   Empty Re: Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.

Mesazh nga dajti modh Fri 20 Apr 2012 - 6:09

Arabela shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:kurre mos e duash,,,,ne mos e duac ti do e doje dikush tjeter,,,lere te lire te pakten,,,jepja nje mundesi per lumturi,,,, Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   3189159776
Ti je shpirt per zotin .. Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   947108 Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   947108 Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   947108 tamam pike loti ,tkom xhan mrekulli me emrin Arabela Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   947108 Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   947108
seriozisht e ke apo po tallesh ti??? Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   3189159776 se ste kam degjuar te me lavderosh ndonjehere kaq shume,,,, Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   555339 Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   555339
..
Me pelqen pergjigja yllo ,, menja e holle qe ke .. bashke me shpirtin tend capken :|
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   Empty Re: Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.

Mesazh nga dajti modh Fri 20 Apr 2012 - 6:11

Kleushe shkruajti:Hahaha Tani e ka me gjith mend ta garantoj une sepse i pelqejne keto lloj pergjigjesh keti 432965
asnje sjep pergjigje si pika e lotit yllo 432965
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   Empty Re: Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.

Mesazh nga Arabela Fri 20 Apr 2012 - 6:11

dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:kurre mos e duash,,,,ne mos e duac ti do e doje dikush tjeter,,,lere te lire te pakten,,,jepja nje mundesi per lumturi,,,, Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   3189159776
Ti je shpirt per zotin .. Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   947108 Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   947108 Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   947108 tamam pike loti ,tkom xhan mrekulli me emrin Arabela Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   947108 Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   947108
seriozisht e ke apo po tallesh ti??? Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   3189159776 se ste kam degjuar te me lavderosh ndonjehere kaq shume,,,, Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   555339 Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   555339
..
Me pelqen pergjigja yllo ,, menja e holle qe ke .. bashke me shpirtin tend capken Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   761447
shume flm dajto,,, Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   947108 Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   947108
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   Empty Re: Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.

Mesazh nga dajti modh Fri 20 Apr 2012 - 6:13

ska perse .. rose53 flowerss
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.   Empty Re: Une jam e martuar por fatkeqesisht nuk e dua me burrin tim.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi