Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Njihen në Facebook, nga e fejuar në një “skllave seksi” ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Njihen në Facebook, nga e fejuar në një “skllave seksi” ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njihen në Facebook, nga e fejuar në një “skllave seksi” !

2 posters

Shko poshtë

Njihen në Facebook, nga e fejuar në një “skllave seksi” ! Empty Njihen në Facebook, nga e fejuar në një “skllave seksi” !

Mesazh nga WebMaster Mon 23 Apr 2012 - 1:29

Janë njohur falë rrjetit social të Facebook dhe mes tyre dukej se kishte nisur një lidhje ndjenjash që pritej të forcohej gjithnjë e më shumë.

Megjithatë, shumë shpejt historia e dashurisë u kthye në një makth të vërtetë për vajzën 27-vjeçaren me origjinë nga Roma.

Ajo pas fejesës e gjeti veten një “skllave seksuale” dhe liria e saj erdhi falë karabinierëve të Romës.

Gjithçka nisi në muajin shtator, ku vajza hyri në kontakt nëpërmjet internetit me një 36-vjeçar nga Isernia, i cili shumë shpejt do të bëhej dhe partneri i saj.

Lidhja fillimisht u duk se po shkonte për mrekulli.

Megjithatë shumë shpejt ai filloi të nxirrte në pah identitetin e tij të vërtetë, ku pasi kishte kryer disa fotografi që e paraqitin vajzën në situata intime, e kërcënoi se do ti shpërndante ato në rast se nuk do të prostituohej dhe ti grumbullonte 5 mijë euro.

I gjithë ky makth përfundoi në momentin që vajza gjeti guximin për të denoncuar gjithçka tek karabinierët, të cilët menjëherë u futën në banesën e dy personave që tutëlonin vajzën dhe i kapën ata duke ndarë të ardhurat që kishin përfituar nga ky aktivitet.

Gjatë kontrollit të apartamentit u gjetën fotografitë, 2 aparate fotografike, 1 video-kamera, 2 kompjuterë, celularë dhe paratë e fituara nga shfrytëzimi i vajzës.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njihen në Facebook, nga e fejuar në një “skllave seksi” ! Empty Re: Njihen në Facebook, nga e fejuar në një “skllave seksi” !

Mesazh nga Anakonda Mon 7 May 2012 - 23:21

e me mire un qe mu blloku fb,e jam rehat tek zoti
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi