Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria : People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria : People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria :

2 posters

Shko poshtë

Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria : Empty Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria :

Mesazh nga Emona Tue 24 Apr 2012 - 4:32

1. Dashuria është kur dikush të ka bërë keq dhe ti je shumë i zemëruar por nuk i bërtet që ai mos të qaj… (Susana 5vjec)
2. Dashuria është ajo gjë që na bën të qeshim edhe kur jemi të lodhur ! (Tomas 4vjec)
3. Dashuria është kur mami i ben kafen babit dhe e provon vetë e para për tu siguruar që është e mirë (Daniele 7vjec)
4. Dashuria është kur qeni im vjen dhe më lëpin në fytyrë edhe pse e kam lënë gjithë diten vetëm ! (Anna Maria 4vjec).
5. Dashuria është kur mami i jep babit pjesën më të mirë të pulës ! (Elena 5vjec) .
6. Nuk duhet të themi kurrë “Të dua” nëse nuk e ndjemë,por nëse e ndjejmë duhet ta themi shpesh herë sepse njerëzit harrojnë….(Karlo 8 vjec)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria : Empty Re: Përgjigjet e disa fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria :

Mesazh nga Anakonda Sat 28 Apr 2012 - 17:49

aahahaahhahaahaha ca pergjigjesh te lezetshme paskan dhene
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi