Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Martin Lawrence ndahet nga gruaja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Martin Lawrence ndahet nga gruaja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martin Lawrence ndahet nga gruaja

2 posters

Shko poshtë

Martin Lawrence ndahet nga gruaja Empty Martin Lawrence ndahet nga gruaja

Mesazh nga Emona Thu 26 Apr 2012 - 4:42

Martin Lawrence është i vetmuar pasi aktori dhe gruaja e tij, Shamicka Lawrence, kanë vendosur të ndahen.
Lajmin për ndarjen e çiftit, që kanë qenë së bashku për 15 vite para se të martohen në vitin 2010, e ka
konfirmuar zëdhënësi i aktorit.

“Martin dhe Shamicka Lawrence kanë vendosur të divorcohen. Dyshja kanë marrë vendim të dyanshëm për të ecur rrugëve të ndryshme”, ka thënë zëdhënësi i aktorit.

“Krahas dashurisë dhe respektit për njëri-tjetrin ne do të vazhdojmë të mbetemi miq dhe të rrisim dy vajzat tona të bukura ës bashku”, janë shprehur dyshja.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martin Lawrence ndahet nga gruaja Empty Re: Martin Lawrence ndahet nga gruaja

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:35

hajt se do martohesh prap,se ket zakon keni ju meshkujt
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi