Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fëmija 9 muajsh një Tarzan i vërtetë – VIDEO People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fëmija 9 muajsh një Tarzan i vërtetë – VIDEO People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fëmija 9 muajsh një Tarzan i vërtetë – VIDEO

2 posters

Shko poshtë

Fëmija 9 muajsh një Tarzan i vërtetë – VIDEO Empty Fëmija 9 muajsh një Tarzan i vërtetë – VIDEO

Mesazh nga Emona Thu 26 Apr 2012 - 23:32

Videoja e një fëmije 9 muajsh që përpiqet të ngjitet pas një tavoline kompjuteri, është kthyer në një hit të vërtetë në Youtube. Fëmija përpiqet që të ngjitet për të parë një film vizatimor në kompjuterin e prindërve, ndërkohë që video është klikuar më shumë se 200 mijë herë.

Fëmija 9 muajsh një Tarzan i vërtetë – VIDEO Bebi-300x193-150x150Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 9 muajsh një Tarzan i vërtetë – VIDEO Empty Re: Fëmija 9 muajsh një Tarzan i vërtetë – VIDEO

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 19:07

tarzan e cfare tarzani

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi