Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit...

5 posters

Shko poshtë

Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit... Empty Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 24 Nov 2010 - 4:50

Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit, ndaj edhe duhet me shume...
Eshte kjo nje thenie qe gjithmone e thone te vjeterit, gjysherit dhe gjyshet tona.

Po ju, a pajtoheni me kete thenie?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit... Empty Re: Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 24 Nov 2010 - 4:51

Une pajtohem plotesisht me kete thenie, dhe mendoj se eshte dicka llogjike...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit... Empty Re: Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit...

Mesazh nga Vizitor Wed 24 Nov 2010 - 4:53

gjithashtu pajtohem e une me kete thenie...e degjoja shpesh nga nena ime Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit... 969217
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit... Empty Re: Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit...

Mesazh nga Ariel Thu 2 Dec 2010 - 11:19

Biiir o zot kur te behem une gjyshe...do i dua me shume se kalamajte e mi. mireseerdheet
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit... Empty Re: Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit...

Mesazh nga Emona Wed 23 Nov 2011 - 0:16

Tema Leviz tek Kategoria [b]Familja dhe Fëmijët

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit... Empty Re: Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 23 Nov 2011 - 0:22

Babi im thote per femijet e motres....Jane mjalti i mjaltit.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit... Empty Re: Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit...

Mesazh nga Anakonda Sun 5 Feb 2012 - 19:46

Jam plotesisht dakord me kete thenie.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit... Empty Re: Femija eshte shpirti, ndersa femija i femijes (nipi & mbesa) eshte shpirti i shpirtit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi