Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lind jo 1, jo 2, as 3 por plot 11 fëmijë njëherësh, jetojnë (FOTOT) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lind jo 1, jo 2, as 3 por plot 11 fëmijë njëherësh, jetojnë (FOTOT) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lind jo 1, jo 2, as 3 por plot 11 fëmijë njëherësh, jetojnë (FOTOT)

4 posters

Shko poshtë

Lind jo 1, jo 2, as 3 por plot 11 fëmijë njëherësh, jetojnë (FOTOT) Empty Lind jo 1, jo 2, as 3 por plot 11 fëmijë njëherësh, jetojnë (FOTOT)

Mesazh nga Emona Sun 29 Apr 2012 - 6:52

Lind jo 1, jo 2, as 3 por plot 11 fëmijë njëherësh, jetojnë (FOTOT) ShtatzenaKa sjellë në jetë pas një shtatzënie mëse normale, jo një, jo dy, as tre, por plot 11 fëmijë njëherësh.

Gruaja nga India që shikoni në foto së bashku dhe me të 11 vogëlushët, është historia e re më e rrallë që ndodh në këtë botë.

Mjekët thonë se ky është një rekord i pandodhur më parë dhe shtojnë se gjendja e të vegjëlve është optimale. e.t/noa.alLind jo 1, jo 2, as 3 por plot 11 fëmijë njëherësh, jetojnë (FOTOT) Femijet-11-indiane-noaLind jo 1, jo 2, as 3 por plot 11 fëmijë njëherësh, jetojnë (FOTOT) Femijet-11

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lind jo 1, jo 2, as 3 por plot 11 fëmijë njëherësh, jetojnë (FOTOT) Empty Re: Lind jo 1, jo 2, as 3 por plot 11 fëmijë njëherësh, jetojnë (FOTOT)

Mesazh nga Alberti Sun 29 Apr 2012 - 7:48

MashAllah.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lind jo 1, jo 2, as 3 por plot 11 fëmijë njëherësh, jetojnë (FOTOT) Empty Re: Lind jo 1, jo 2, as 3 por plot 11 fëmijë njëherësh, jetojnë (FOTOT)

Mesazh nga Intriganti Sun 29 Apr 2012 - 7:49

Ti rrojne me jete te gjate i paska bere fiks ekip futbolli Lind jo 1, jo 2, as 3 por plot 11 fëmijë njëherësh, jetojnë (FOTOT) 3189159776
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lind jo 1, jo 2, as 3 por plot 11 fëmijë njëherësh, jetojnë (FOTOT) Empty Re: Lind jo 1, jo 2, as 3 por plot 11 fëmijë njëherësh, jetojnë (FOTOT)

Mesazh nga Anakonda Mon 30 Apr 2012 - 19:12

ti rrojn me jete te gjate e syri i keq mos ja pafte
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lind jo 1, jo 2, as 3 por plot 11 fëmijë njëherësh, jetojnë (FOTOT) Empty Re: Lind jo 1, jo 2, as 3 por plot 11 fëmijë njëherësh, jetojnë (FOTOT)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi