Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë

5 posters

Shko poshtë

Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë Empty Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë

Mesazh nga An0nim Sat 18 Jan 2014 - 6:51

Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë Assisi.nun_ITALI - Ajo ndiente vetëm dhimbje të fortë në stomak, por në të vërtet ishte shtatzënë. Një murgeshë 31-vjeçari ka lindur të mërkurën në Rieti një fëmijë rreth 3.5 kg, por ka thënë se nuk e dinte që ishte shtatzënë. Fëmija është quajtur Françesko, ashtu si titulli që mban Papa.“Nuk e dija që isha shtatzënë. Kam ndierë vetëm dhimbje stomaku”, citohet të ketë thënë murgesha në spital, raporton ANSA. Të surprizuara kanë mbetur edhe shumë murgesha të tjera.Autoritetet e spitalit nuk kanë pranuar të bëjnë ndonjë koment, por murgesha mësohet të ketë thënë se do ta mbajë fëmijën. 

shekulli
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë Empty Re: Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 20 Jan 2014 - 0:51

Pa dashje me qellim.. eeww
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë Empty Re: Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë

Mesazh nga An0nim Mon 20 Jan 2014 - 9:22

Kma pershtypjen se flitet qe nje femer do te pakten 1 ose 2 muaj te dije nese ka nje lindje te sigurt..
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë Empty Re: Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë

Mesazh nga Anakonda Sun 9 Feb 2014 - 22:08

eeww kta katoliket ikin me raste,eme se ka ngel me rymen e shenjte

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë Empty Re: Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë

Mesazh nga Ariel Tue 18 Feb 2014 - 0:09

E shkreta kishte pa shume endrra me shen marine e donte te behej si ajo...nuk e dinte ne fakt...ja hodhi baba zoti ke barku  hihihi  hihihi


Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë Empty Re: Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë

Mesazh nga xhoni Tue 18 Feb 2014 - 8:58

Murgesha e din mir kush esht baba ama  krishti nuk lejo te  dihet e verteta hahaha
xhoni
xhoni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/09/2013
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë Empty Re: Murgesha lind fëmijë: Nuk e dija që isha shtatzënë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi